„Pamačiau tą vyrą ir pagalvojau – kažkas bus. Buvo gana keistas jausmas. Ir jis tapo mano vyru.  Meilė trenkė kaip žaibas iš giedro dangaus. Susituokėme iš beprotiškos meilės pačiame jos pike... O ne iš reikalo. O kam laukti, jei esi tikras“, – jau šį pirmadienį gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki...“ savo meilės istoriją papasakos grupės „69 danguje“ narė Goda Sabutytė-Alijeva.

„Mano draugai galvojo, kad vesiu paskutinis. Bėgdavau nuo žodžio vestuvės, bet pamačiau Godutę, ir pasaulis apvirto aukštyn kojomis“, – meiliai žvelgdamas į žmoną, su nuo veido nedingstančia šypsena pasakos Godos vyras Rolandas.

Laidos kūrybinę komandą moteris pakvietė į savo namus. Tiesa, ne Kaune, o Kėdainiuose. Į jaukų dviejų kambarių butą pačiame miesto Senamiestyje Goda su vyru Rolandu Alijevu ir penkių mėnesių dukryte Tėja įsikėlė vos prieš savaitę. Godos vyras krepšininkas Rolandas šiuo metu žaidžia Kėdainių komandoje „Nevėžis“ , tad , kaip sako pati Goda, ten kur  vyras, ten ir ji su mažyle.

R. Alijevo ir G. Sabutytės vestuvės (Fotodiena.lt / Alius Koroliovas)R. Alijevo ir G. Sabutytės vestuvės (Fotodiena.lt / Alius Koroliovas)

„Ko gero pirmą kartą gyvenime esu tokia laiminga“, – interviu metu prisipažins 24-erių Goda Alijeva. Dainininkė sako nesigailinti asmeninę laisvę, nerūpestingą gyvenimą ir linksmybes, tokias įprastas jos amžiaus merginoms, iškeitusi į šeimyninę laimę.

REKLAMA

Interviu metu Goda atvirai papasakos ir apie savo pirmagimės Tėjos atėjimą į šį pasaulį. Godai ir Rolandui tuokiantis visi aptarinėjo įspūdingą dainininkės suknelę ir spėliojo, ar ne apvalėjantį pilvuką ji slepia.

„Tikrai nesilaukiau kai tekėjau. Čia žurnalistai prikalbėjo Tėją“, – kalbas paneigia juokdamasi Goda.

„Ne žurnalistai, o tu pati, – žmonai prieštaraus vyras Rolandas. – Medaus mėnesio metu Goda vis staipėsi prieš mane ir išpūtusi pilvuką klausinėjo, ar šis jai tinkantis. Grįžome namo, ir po kiek laiko sužinojome, kad tapsime tėvais“, – pasakos Godos Alijevos vyras Rolandas.

Akimirkos, kuomet Godai, po trumpos draugystės pasipiršo Rolandas Alijevas ir pirmieji sunkumai, su kuriais susidūrė jauna šeima – jau šį pirmadienį, išskirtiniame interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki...“  19.40 per LNK.


Rašyti komentarą...
I
Isterija
2010-10-10 13:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie klykavimai baigsis nevilties aimanomis ir prakeiksmais
Atsakyti
0

G
Gražu
2010-10-10 13:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad taip visiems...
Atsakyti
0

q
qwer
2010-10-10 19:35:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėja Alijeva - nu grazu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų