Lapkričio 6 dieną Vilniaus klube „Gravity“ vyksiančiame „Techstylism“ ir „Djscene“ kuruojamame „Vibrator“ serijos renginyje koncertuos mistiška persona - nuostabiai jausmingos elektroninės muzikos kūrėjas Redshape.  

Pasirodymas Vilniuje yra jo naują albumą „The Dance Paradox“ pristatančio turo dalis. Kitos Redshape turo stotelės lapkritį - Milanas, Hamburgas, Berlynas, Antverpenas, Korkas, Offenbachas.  

Vienas mįslingiausių kūrėjų atlieka jaudinančią techno muziką su aiškiai jaučiamu detroit stiliaus prieskoniu. Šiuo metu Berlyne gyvenantis atlikėjas retai duoda interviu ir neatskleidžia savo tikrojo vardo, neparodo tikrojo veido. Visa tai labai prisideda prie romantiškos ir dramatiškos jo kūrybą supančios auros.  

Redshape labai atsakingai žiūri į kiekvieną gyvą pasirodymą. Nepaisant to, kad jis nuolat koncertuoja bene garsiausiuose Europos klubuose bei festivaliuose, visi jo pasirodymai yra skirtingi ir unikalūs, praturtinti improvizacijos elementais.  

„Man visada patiko kaukės. Tam tikrose vietose, pavyzdžiui, Afrikoje, kaukių dėvėjimas yra kultūros dalis. Vienos jų reiškia ir spinduliuoja gėrį, kitos - blogį, kai kurias jų ritualų metu, siekdami išgyti žmogų, dėvi žinionys. Labiausiai mane intriguoja tai, kad kaukė sukuria kitokį pasaulį“, - viename iš retų interviu yra sakęs Redshape.  

Kartu su Redshape pasirodys vieni žinomiausių Lietuvos elektroninės muzikos didžėjų Daimon ir Pagalve. Šį mėnesį jų atstovaujamos kompanijos „Techstylism“ įrašų padalinys „Knobs“ pristatė jubiliejinį - dešimtąjį leidinį. Tai debiutinis minimal house/techno muziką kuriančio atlikėjo Zulusas darbas. Jame - trys autorinės kompozicijos ir du Pagalve bei Few Nolder sukurti remiksai. Leidinys platinamas nemokamai. Jį galima parsisiųsti iš „Techstylism“ tinklalapio (http://www.techstylism.lt).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų