Pajūrio klubinėtojai jau trina rankas bei ruošiasi patogiausius batus – rugsėjo 26 d. klaipėdiečių ir miesto svečių laukia tikras šokių maratonas undergroundo kvapo persismelkusioje aplinkoje – Herkaus Manto gatvėje esančioje požeminėje aikštelėje.

„Long Night Distance“ diskoteką, kurią pristato didžiausias pažinčių portalas Lietuvoje „Pazintys.lt“, įgarsins penki visoje šalyje ir už jos ribų gerai pažįstami didžėjai – Ignas, Kastis Torrau, Donatello, Few Nolder ir Andrius Rio.

Pagrindinio šalies klubo „EXIT“ kapitonas Ignas šį rudenį turi kuo pasigirti – jo valdomo klubo renginių programa spinduliuoja tik paties didžiausio kalibro šokių muzikos žvaigždėmis. Vis dėlto, įtemptoje dienotvarkėje agentūros „Atari“ viršininkas rado laiko vieninteliam šio rudens pasirodymui Klaipėdoje, kuris alsuos tech trance įtampa.

Iš Kauno atvyksta dar du „EXIT“ DJ pulto šeimininkai – Kastis Torrau ir Donatello. Kartu ir triukšmingai savo gimtadienius švenčiantys bičiuliai naujajam klubiniam sezonui sukaupė daug šviežios tech-house muzikos, kuria mielai pasidalins su „Long Night Distance“ svečiais.

Ketvirtasis „Long Distance Night“ svečias – tarptautinio pripažinimo sulaukęs techno talentas Few Nolder. Iš pajūrio kilęs jaunuolis jau išleido savo produkciją legendinėje elektroninės muzikos įrašų kompanijoje „Planet Mu“. Namo sugrįžtantis klaipėdietis neabejingas ir lengvesniam discotekiniam skambesiui, todėl šeštadieninę jo selekciją galima apibūdinti keliais žodžiais – iš pradžių meiliai, po to – peiliai.

Startinį nakties penketuką papildo ir praėjusių metų Vilniaus „Pacha“ rezidentas Andrius Rio. „Manau, kad tokioje aplinkoje, kurioje vyks „Long Distance Night“, klubinė kultūra grįžta prie savo šaknų, tikrojo reivo. Tam mes ten visi ir susirinksime – bent trumpam grįžti į tą atmosferą, kurioje viskas prasidėjo“, – grėsmingai kalba house virtuozas, žadėdamas visą naktį truksiantį bėgimą šokių muzikos ritmu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų