Įspūdingai antrą sezoną klube „Gravity“ su „Junior Boys“ pradėjusi renginių serija „11“ šį šeštadienį, lapkričio 15 d., bus daugiau nei tik neįprasta. Lietuvoje labai mylimi didžėjai ir prodiuseriai Vidis, Mario Basanov, Few Nolder, Ernestas Sadau ir gerbiamas svečias iš Londono Atjazz susitiks viename vakarėlyje ir vienoje scenoje tam, kad atšvęstų singlo „Test“ išleidimą.

Kaip tik šį mėnesį visus metus liaupsintą ir grotą kūrinį „Test“ atskiros plokštelės pavidalu išleidžia Atjazz kompanija. Taigi, proginėje „11“ diskotekoje Atjazz, Few Nolder, Mario Basanov ir serijos šeimininkas Vidis stos visi kartu prie pulto, kad kombinuodami DJ pasirodymą su gyvu atlikimu pateiktų vieną ilgą ir improvizuotą „Test“ versiją, kokios dar niekas negirdėjo.

Teigiami įvertinimai iš žinomų kūrėjų lūpų

Beveik metus gyvuojantis šokių aikštelių hitas „Test“ jau turi savo legendą. Pernai apėmus rudeniškai depresijai, įrašų studijoje gimė tamsus ir melancholiškas  Mario Basanov ir Vidžio kūrinys, kurį vos užbaigęs duetas išsiuntinėjo visiems pažįstamiems didžėjams ir prodiuseriams. Po dviejų dienų šis „testas“ jau skambėjo „BBC Radio 1” laidoje, vedamoje legendinio Gilles Peterson, o 2008-ųjų vasarį pasirodė ir maestro rinkinyje „Gilles Peterson in the House“, išleistame house muzikos milžinės „Defected“.

REKLAMA

Kompiliacija susilaukė aplodismentų tokiuose žodžio kišenėse neieškančiuose leidiniuose, kaip „iDJ“ bei „MixMag“, kopė į topų viršūnes... o kūrinio pavadinimas ir liko „Test“. Lietuvoje šio „netyčiuko“ pasiekimai irgi džiugina – jis vis dar sukasi ZIP FM bei „Opus 3” eteryje, savo vakarėliuose kūrinio nevengia pagroti ir Lietuvos didžėjai.

Dabar pagaliau, praėjus beveik metams, atskiros plokštelės pavidalu “Test“ išleis, o taip ir naujam gyvenimui prikels „Atjazz“ valdoma kompanija „Mantis“. „Atjazz“, beje, sukūrė ir plokštelėje taip pat būsiančius Afrotech skambesio pilnus „Test“ remiksus. Po pasaulį naujojo singlo skriejančias kopijas jau spėjo puikiai įvertinti tokie vardai kaip Domu, Gilles Peterson, Ross Allen, „Soul Central“, Phonique, Toby Tobias, „Tiger Stripes“, Pete Herbert, Murray Richardson, Trickski, „Jazzanova“, Alex Attias ir  daugelis kitų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų