Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Trečiadienio, balandžio 20 d. vakarą „Žvaigždžių duetų“ filmavimas LNK studijoje galėjo praeiti ramiai ir be siurprizų − duetai kaip visad pasistengtų pasirodyti taip, kaip jiems atrodo geriausia, komisija pakomentuoti ar tie jų sumanymai pasiteisino, operatoriai visa tai įrašyti ir visi ramūs išsiskirstytų po namus.

REKLAMA

Visgi taip nenutiko ir teminis sugrįžimo į vaikystę vakaras „Žvaigždžių duetų“ parodijos žanro profesionalų Merūno ir Rūtos Pentiokinaitės dėka publikai, komisijai ir kitiems projekto dalyviams keletui minučių tapo priminimu, kas yra geras humoras.

Atlikdamas dainą „Dvi draugės“ iš „TeleBimBam“ repertuaro Merūnas vienam vakarui tapo mergaite su kasytėmis, strazdanomis ir pūsta suknele. Pasirodymas puikiai iliustravo kokie sudėtingi gali būti vaikų tarpusavio santykiai − neapsieita be apsižodžiavimo, niuksų, žiauraus susidorojimo su skolinta lėle ir riešutų bei obuolių išbarstymo po visą studiją.

REKLAMA
REKLAMA

Komisija, kurios nariams kaip ir publikai juoko buvo iki ašarų, vienbalsiai sutiko, kad pasirodymas buvo neeilinis. „Aš esu tokio amžiaus, kai jau irgi pradedu vaikėti, tai ką mačiau man yra idealas, kuo norėčiau tapti“, − komentavo Donatas Katkus.

Merūnas parodijos šou tęsė ir nulipęs nuo scenos. Vakaro vedėjų klausiamas, kodėl su drauge susipyko scenoje jis sakė, kad jos buvo pavadintas barbių broku.

Parodijos žanras humoro nestokojančiai ir puikius aktorinius gabumus, anot Kristinos Kazlauskaitės, demonstruojančiai Merūno ir R. Pentiokinaitės porai puikiai sekasi viso projekto metu.

Pirmą kartą Merūnas publiką ir komisiją pribloškė pademonstravęs kūno lankstumą bei breiko judesius „Žvaigždžių duetų“ šokio vakaro metu. Garsių kino filmų temą duetas taip pat įliustravo itin efektinga parodija − „Rokis Balboa“ garso takelį tą kartą Merūnas „profesionaliai“ dainavo pro šalį ir dar efektingiau griuvo nukautuotas priešininkės Rūtos.

REKLAMA
REKLAMA

Balandžio 1-ajai skirtoje laidoje Merūnas ir R. Pentiokinaitė virto medkirčiais ir nors komisijos vertinimai už idėjos pateikimą nebuvo geriausi, pasirinktus personažus duetas suvaidino puikiai. Šypsenas, gerą nuotaiką daugeliui suteikė ir dueto pasirodymas „Žvaigždžių duetų“ laidoje, kurios tema buvo pasaulio tautos. Japonų animacinio filmuko „Candy candy“ garso takelio daina buvo atlikta su gera doze humoro, tačiau labai subtiliai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų