Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Šventojoje pirmą kartą nugriaudėjusį tarptautinį muzikos festivalį „Salt sound“ jo žiūrovai vadino teigiamu reiškiniu Lietuvos muzikos kultūroje, rašoma „Vakarų Eksprese“.

REKLAMA

Festivalio atidarymas buvo patikėtas Lietuvos šokių muzikos atstovui klaipėdiečiui DJ Sun. Tačiau šio atlikėjo pasirodymas publikos nesudomino. Jį stebėjo vos keletas pačių entuziastingiausių, nuo pat ankstaus ryto į festivalį atvykusių muzikos mėgėjų.

Geriau „budinti“ publiką sekėsi antriesiems festivalio dalyviams, grupei iš Vokietijos „Elinas“. Energingu pasirodymu ir nuoširdžiu bendravimu su publika vokiečiams, kartu su Lietuvoje gimusiu vokalistu, pavyko išjudinti prie scenos susirinkusius žmones.

REKLAMA
REKLAMA

Vėliau atėjo eilė švedams „Anywhale“. Skandinaviškas skambesys ir melodingos dainos užliūliavo susirinkusią publiką ir apramino aistras, kilusias po grupės „Elinas“ pasirodymo. Nors iš pradžių švedams sunkiai sekėsi pritraukti publikos dėmesį, pasirodymo pabaigoje jiems visgi pavyko papirkti lietuvių širdį profesionalumu ir nemokamomis savo kompaktinėmis plokštelėmis.

Ko gero, labiausiai pirmąją festivalio dieną laukiamas buvo Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ pasirodymas. Nuo pat pirmųjų akordų publika su atlikėja dainavo visus grupės kūrinius ir, aišku, vėliau paprašė biso.

Pirmąją festivalio dieną savo pasirodymus dar surengė Linas Adomaitis su grupe, norvegai „Minor majority“. Vakaro kulminacija tapo Lietuvos roko veteranų BIX pasirodymas.

Antroji festivalio diena prasidėjo energingiau. Lietuviai „Suicide DJ‘s“ iškart pakėlė visus susirinkusius ant kojų ir sulaukė pirmo kvietimo pakartoti. Vėliau festivalio scena vėl grįžo prie ramesnių akordų kartu su „Magic Mushrooms“, filosofiškąja Alina Orlova bei svajinguoju Vaidu Baumila.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau neilgai trukus ramybę vėl sutrikdė ekscentriškieji vokiečiai „Cinema Bizarre“. Dar labiau atmosferą įkaitino estų rokeriai „Bedwetters“. O po šių pasirodymų atėjo akimirka, kurios susirinkusieji laukė labiausiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų