Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lapkričio 28 d. kokteilių baras „Funky Munky“. Šią datą turėtų įsidėmėti visi, neabejingi ir žinomiems, ir naujai išsiritusiems Lietuvos muzikos talentams.

REKLAMA

Išskirtinė radijo stotis „Opus 3“ čia organizuoja jau antrąjį renginių serijos „Opus 3 talentai“ vakarėlį.  

Po visai neprisvilusio pirmojo blyno , radijo stotis „Opus 3“ ir vėl stato sceną tiems, kuriuos verta žinoti ir klausytis jų ne tik „Myspace“. Antrajame „Opus 3 talentai“ vakarėlyje bus galima išgirsti ne tik muzikos pasaulio debiutantus, tačiau ir visiškai naujus žinomų atlikėjų projektus.

REKLAMA
REKLAMA

Leonas Somovas, praėjusiais metais su vokaliste Jazzu užkariavęs daugelio elektroninės muzikos gerbėjų simpatijas, šį kartą pasirodys su trimitininku Aurimu Remeikiu. Jau girdėjusieji naująjį duetą, neslepia, kad Leono ir Aurimo muzika – tarsi gražiausio filmo garso takelis, kurį klausęs savaitę, spaudi „play“ dar kartą.  

Vakarėlyje „Opus 3 talentai“ pasirodys ir projektas „Dublicate“, kuriam vadovauja atsikūrusios grupės „Empti“ smegenys Paulius Kilbauskas. Neabejotina Pauliaus charizma ir multiinstrumentiniai sugebėjimai leidžia “Dublicate” vadintis vienu geriausių gyvai grojančių kolektyvų.

Didžiajai muzikos gerbėjų daliai puikiai pažįstami Linas Adomaitis ir Hokšila vakarėlyje pasirodys su įdomiu ir dar mažai žinomu projektu, gimusiu kelionėje po centrinę Ameriką. Jų duetas „Backpackers“ – smuikas, gitara ir aktualūs tekstai. Vakarėlis „Opus 3 talentai“ – neeilinė galimybė išgirsti retai koncertuojančius „Backpackers“.

Jaunųjų atlikėjų gretas vakarėlyje palaikys ir buvusi kolektyvo „Sheezzanova“ vokalistė Rut, ir nauja elektroninės muzikos kompanija „Ele7“. Iki paryčių šokti net dviejose klubo „Funky Munky“ salėse kvies „Opus 3' didžėjai Richas ir Loranas Vaitkus, vieni garsiausių Vilniaus didžėjų Pupa & Benua, o spalvomis rūpinsis žinomiausi elektroninės scenos VJ’ai Lietuvoje – „Rut Rut“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų