Daugelis lietuvaičių labai gerai pažįsta Omid 16B. Tačiau tai, kas rugsėjo 11 dieną įvyks klube „Pacha“, pradžiugins bei nustebins kiekvieną kada nors girdėjusį šio atlikėjo pasirodymus.

Startuoja paties Omid 16B inicijuota renginių serija „SexOnWax Sessions“.

„SexOnWax Sessions“ vakarų idėja, pasak paties vakaro kaltininko, apibūdinama trimis žodžiais – aistra, saviraiška ir muzikos galia. Būtent tokiomis nuotaikomis ir bus užpildytos klubo „Pacha“ erdvės. Į pirmąjį pasirodymą lietuvaičių numylėtinis atvažiuoja sugroti solo. Tačiau Omid 16B  davė pažadą įsibėgėjus renginių serijai nustebinti lankytojus įvairiomis kolaboracijomis su kolegomis, kurie neša tuo pačiu pavadinimų pavadintos įrašų kompanijos vėliavą.

Omid 16B buvo vienas iš pirmųjų šokių muzikos atlikėjų, atvykusių koncertuoti į Lietuvą. Prieš daugiau nei 10 metų visame pasaulyje išgarsėjęs su progressive house stiliaus kūriniu „Driving to Heaven“, jis pavergė ir mūsų klubų lankytojų širdis. Rugsėjo 11-osios vakarui Omid 16B ruošia kelias staigmenas, kurių iki šiol nebuvo nė viename jo pasirodyme. Tad tikriesiems jo fanams tai yra unikali galimybė ne tik išgirsti jo muziką, bet gauti šį tą atminimui.

Sasha, „Deep Dish“, Danny Howellis ir kitų pasaulinio garso atlikėjų pagarbą pelnęs Omid 16B priklauso garbingiausiai Londono agentūrai „Excession“. Joje puikuojasi Sasha, Stevas Lawleris, Jamesas Zabiela bei kiti ryškiausi talentai planetoje. Omid 16B vizitus Lietuvoje galima vadinti tikru fenomenu. Kur jis begrotų – jo laukia minios iškeltų rankų. Tokio pasisekimo daugiau nei septynerius metus mūsų šokių muzikos mylėtojus lepinančiam atlikėjui gali pavydėti kiekvienas. Londonietis gerai pažįsta čionykštį vakarėlių pulsą. Lengvai bendraujančiam persų kilmės didžėjui, pasirodymų metu svarbiausia susilieti su muzika ir skleisti teigiama aurą.

REKLAMA

„Niekada nekūriau muzikos vardan pinigų. Tai yra mano dvasingumo išraiška garse. Mėgstu stebėti, kaip ji mus įtakoja, kaip verčia mūsų emocijas šėlti, keičia mąstymą, gebėjimą mylėti ir tai, kaip mes save per ją išreiškiame,“- savo svetainėje atvirauja Omid 16B, kurio tikroji vardo reikšmė - viltis – atspindi jo muzikos gilų skambesį.

Visiems persų kilmės atlikėjo fanams klubas „Pacha“ pasirūpino galimybe įsigyti pigesnius išankstinius bilietus, kurie platinami visuose „Tiketa“ kasose bei www.tiketa.lt


Rašyti komentarą...
2009-09-09 17:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
butinai ten busim :) Omid 16B varo zmones is proto!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų