Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gyvybingiausiame Vilniaus klube „Gravity“, rugpjūčio 2 d., šeštadienį grynai lietuviškas „MTV The Block“ vakarėlis su DJ Mamania (G&G Sindikatas), Mix (K1X), Mantini ir Playa G.

REKLAMA

Karščiausią vasaros savaitgalį prognozuoja ne tik sinoptikai, bet ir MTV. DJ Mamania: „Seniai begrojau tokioje didelėje lietuviškoje kompanijoje. Čia turbūt dėl artėjančios olimpinio krepšinio karštinės taip atsitiko. „Treniruotis“ jau pradėjome ir planuojame gerą pasirodymą. Visų, kurie neištirps, kaip saulėje palikti ledai, laukia siurprizas, kurį ruošiame išskirtinai „The Block“ vakarėliui“.

REKLAMA
REKLAMA

Publikos tikrai nereikia pažindinti nei su vienu iš vakarėlio DJ, nes jie visi iki vieno puikiai žinomi bent sykį hip – hop‘o tūse buvusiems klubinėtojams. Šis „The Block“ nuo kitų skirsis tik tuo, jog bus tikrai geresnis ir tuo, kad itin retai savo muzikines galias sujungiantys lietuvių DJ, pasirodys drauge vien tam, kad publika užkaistų iki raudonumo.  

„Vasara DJ‘ams – pats darbymetis, nespėjame pailsėti, bet tai tikrai ne bėda, nes mūsų darbas yra linksminti žmones, o vasarą jie tikrai nusiteikę tai daryti. Gerai, kad rugpjūčio „The Block“ numatytas karštam savaitgaliui, - bus puiki proga be jokių apšilimų eiti tiesiai šviesiai prie galvą raunančios muzikos. Manau, jog tie, kurie rugpjūčio pradžioje atsidurs kažkur prie jūros smarkiai suklys. Siūlau šeštadienį būti „Gravity“ ir pašėlti kartu su mumis“.

MTV „The Block“ vakarėlių ciklo populiarumas nenuslūsta net vasarą. Praėjusiame vakarėlyje dalyvavo net 700 klubinėtojų, todėl MTV ir visa DJ komanda nesiūlo likti 701 – uoju, nes vakarėlio taip ir liksi nepamatęs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų