Maskvos teatro „Mossovet“ gastrolės

Publikuota 2009.10.21 13:00

poka 2009-10-22 15:46:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
turėtu būti liuks pastatymas   ATSAKYTI
Wow !!! 2009-10-21 15:51:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
spektaklis - bomba. Apie Čechovą jau nekalbėsim - genijus. Režisierius - super. Man labai patink jo ,,Dėdės Vanios" ekranizacija, laikoma bene geriausia šio kūrinio interpretacioja. Dailininkas - wow ! Kompozitorius - genijus (prieš daug metų esu mačiusi jį gyvą viename renginyje filharmonijoje). Aktoriai - tobuli (tarp jų ir Režisieriaus žmona Julija Vysockaja). Vot eto da, kaip pasakytų rusai.   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

galvOK
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
Į viršų