Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio 3-9 dienomis, kultūriniu švietimu užsiimanti organizacija „Kino pavasaris“, kviečia susipažinti su Lotynų Amerikos kultūra. Jau trečius metus organizuojamas projektas siūlo plataus pasirinkimo programą, kurioje patinkančių pramogų ras tiek jaunoji, tiek jau patyrusi auditorija.

REKLAMA

Spalio 1 d. „Lotynų Amerikos kultūros dienų“ spaudos konferencijoje projekto globėja bei organizatorė Vida Ramaškienė pasakojo, jog atsižvelgiant į kultūros dienų dalyvių pageidavimus, siekiama sudaryti kuo įvairesnę renginio programą. „Per praėjusius dvejus metus sulaukėme daug žiūrovų pastebėjimų, pageidavimų. Nors Lotynų Amerika – tolimas bei skirtingas kraštas nei Lietuva, vis dėlto žiūrovai surado kažką bendro ir artimo.

REKLAMA
REKLAMA

Tuo galime tik didžiuotis ir stengtis sudaryti įvairiapusišką programą, apimančią įvairias Lotynų Amerikos kultūras“, - džiaugėsi V.Ramaškienė.

„Lotynų Amerikos kultūros dienas“ remia Kultūros ministerija bei Vilniaus miesto savivaldybė, projektas glaudžiai bendradarbiauja su Portugalijos ambasada Lietuvoje ir Meksikos ambasada Švedijoje. Pastaroji, parodžiusi didelę iniciatyvą projekto tęstinumui skyrė specialią atstovę – Maria-Teresa Ceron-Valez – kuri rūpinasi Baltijos šalių kultūros reikalais.

„Lotynų Amerikos kultūros dienos“ per savaitę mėgins aprėpti kuo didesnę meno bei kultūros dalį.

Žymūs Lotynų Amerikos kino režisieriai Ignaco Ortiz ir Mercedes Moncada Rodriguez įsuks į temperamentingo gyvenimo ritmą ir leis susipažinti su kasdienio gyvenimo realijomis. Režisierė Mari Carmen de Lara pakvies įsigilinti į socialines problemas gimtojoje šalyje, kurios yra nesvetimos ir Lietuvai.

REKLAMA
REKLAMA

Žiūrovai restorane „Meksika“ bus kviečiami pažinti Lotynų Amerikos kulinarinį paveldą, išmėginti ugningojo šokio – salsos žingsnelius.

Vakaro „Knyga su kava“ metu literatūros ir kavos gerbėjai bus supažindinti su argentiniečių autoriaus Alfredo Abarco kūryba, pakviesti pasivaišinti pačia geriausia Kosta Rikos ir Gvatemalos kava, gavusia įvertinimą „Cup of Excellence“ konkurse.

Išskirtinės muzikinės ir literatūrinės programos gerbėjai, Vilniaus rotušėje galės išgirsti labiausiai pasaulyje skaitomo ispano Federico Garcia Lorcos kūrybos dainas renginyje „Liūdniausias džiaugsmas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų