Muzikos prodiuseris ir atlikėjas Linas Adomaitis pateikia dar vieną naujovę  savo muzikiniame kelyje – tai naujas skambesys scenoje.

Šį kartą, pasiklausyti naujų garsų ir ilgų repeticijų  rezultato muzikantas kviečia į akustinį-elektroninį gyvo garso koncertą muzikos namuose „House of music”.

„Šeštadienį scenoje mane išvysite kartu su puikaus styginių kvarteto „Stringplay” merginomis! – sako L. Adomaitis. Vis galvojau, kaip savo albumo programą pateikti koncertuose, išbandžiau kelis muzikinius modelius ir nuo „Window of my soul“ sukūrimo turėjau daug koncertų, daug ką keičiau, ieškojau. Todėl šį kartą su kvartetu „Stringplay” leisime akustikai įsilieti į elektroniką. Noriu, kad styginių kvartetas dominuotų, nereikia nieko daugiau, kas ardytų subtilius kvarteto akordus. Tai premjera“ – pasakoja dainininkas.

Toks sceninės grupės sąstatas daugeliui Lino muzikos gerbėjų pasirodė  patrauklus jau per šių metų pradžioje vykusį „Dainų  dainos“ konkursą, kur dainininkas atliko kūrinį „Tavo spalvos“. Be to Linui tai iš dalies primena tai, nuo ko jis apskritai pradėjo savo muziką:

„Styginiai instrumentai, kamerinis orkestras, kvartetas, o ypač smuikas, gyvenime mane lydėjo daugiau nei 17 metų, todėl kartais atrodo, kad styginių instrumentų garsai įsišakniję į mane. Apie tokią koncertinės programos sudėtį svajojau jau seniai, bet gal trūko ryžto tai padaryti? Gal stereotipinės mintys pristabdė? Bet dabar su klasikinio kvarteto skambesiu ardysim stereotipus ir jungsime klasikinį skambesį su elektronika.“Kvartetas “Stringplay” (A. Kriščiūno nuotr.)

Linas Adomaitis ir styginių kvartetas „Stringplay” kviečia visus į  koncertą muzikos namuose „House of music” jau šį  šeštadienį 21 val. Programoje „Window of my soul” akustiką ir elektroniką apjungs R&B, Broken Soul.


Rašyti komentarą...
p
poka
2009-10-22 22:11:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad jo kūryba man nepatinka
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų