Rašyti komentarą...
tii nepasakok apie laime kai. parduotuveje buvo kilogramas desros. ir du zmones turejo zapuskes, nieko gero kai eina i darba bet nieko nepagamina.EIK SAU I FABRIKA IR SEDEK RUSI KAS IS TO NIEKO NEPAGAMINI EKONOMIKOS NULIS TOKIA TAVO TA SSRS
DRAUGAUTI REIKIA SU RUSIJA SENIAI LIETUVAI REIKETU ,O NE ,,KARIAUTI ,,IR NE JIEŠKOTI PRIEŠA SAVO NUODEMEMS PASLEPTI-FAKTAS ,KURIO ŠIANDIEN DABARTINE ,,VALDŽIA ,, LABAI NEPRIPAŽINĄ,O GAILA LABAI MANO GIMTINES- LIETUVOS ,KURIOJE ESU IR AŠ GIMES LABAI SENIAI....PAMENU TUOS ,,BLOGUS ,,SSSR LAIKUS,KAIP LIEWTUVOJE BUVO DAUG GAMYKLU IR FABRIKU ,KOLUKIU IR LAIMINGU IR AIŠKU DAUG DIRBANČIU ŽMONIU ,O DABAR...........
Dar reikėtų įteisinti Lietuvoje V.Putino gimimo dienos šventimą - būtų dar gražiau.
Jokios tautinės savigarbos. Kaip buvome vergai, taip ir likome. Neišvengsime, matyti, dar vienų 1940 -ųjų...
Turbūt įdėjo Čchikvadzė po kelis tūkstančius mūsų kultūros valdininkams į kišenes - štai ir lija Lietuvoje rusiško šlamšto lietus. O jūs įsiskaitykite į šito aiškiai ruskių apmokėto straipsnio žodžius - tokio "tautų draugystės" su "vyresniuoju broliu" entuziazmo net sovietiniais laikais nebeprisimenu.
Akivaizdu, kad Rusija plečia savo informacinę, kultūrinę ir apskritai mentalinę invaziją Lietuvoje, o mūsų lochai šito net nesupranta. Rusijoje niekas - nei ekonomika, nei kultūra, nei sportas nebūna atsieta nuo politikos, viskas tarnauja Kremliaus destruktyviems tikslams.
Darosi iš tiesų baisu.
Vilniaus centre statomas "Maskvos namų" monstras, kur mūsų piliečiai bus verbuojami į FSB agentus konvejeriu, ten pat Vilniuje kasmet vyksta Rusijos folklorinis festivalis "Pokrovskije kolokola" (klausimas - kodėl Lietuvoje, o ne kur nors Tambove), Palangoje vyksta festivalis "Russkaja volna", o dabar dar - "Sekmadienį po pietų sostinės Vingio parke šurmuliuos Liaudies vaikštynės, skambės rusų liaudies dainos, savo kūrinius atliks grupė "Kupė" ir t.t."
Tai kur mes gyvename?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų