Linui Karaliui „pakvipo“ byla dėl aplinkos teršimo. Palangos aplinkosaugininkai pradėjo tyrimą dėl srutų statinės, kurią žmonės aptiko užkastą toje vietoje, kur stovėjo skandalingojo politiko valdoma „Šivabar“. Įtariama, kad į kiaurą statinę pilamos kavinės pamazgos galėjo teršti žmonių pamėgtą paplūdimį.

Kaip teigė Palangos aplinkosaugininkė Ramunė Lukaševičienė, nustatyti, ar statinė iš tiesų buvo kiaura galima bus tik ją išmontavus. Pats L. Karalius prasidėjus skandalui iškiko visiškai ramus, jo lauko kavinė jau seniai uždaryta.

„Manau, kad tai dėmesio neverta tema ‒ mes seniai iš ten išsikraustę. Mus tikrindavo įvairios tarnybos, viskas buvo tvarkinga“, ‒ kalbėjo skandalingasis politikas.

Aplinkosaugininkai L. Karaliui pagrasino skirti baudą nuo šešių šimtų iki keturių tūkstančių litų. Tiks išgirdęs apie tai restorano šeimininkas išlindo iš pogrindžio, užsimovė kostiumines kelnes, apsiavė stilingus batus ir surengė spaudos konferenciją sostinės rotušės aikštėje.

Tikroji „Šivabar“ savininkė Gintarė Gurevičiūtė atskleidė, kas jų restorano ir garbę nutarė paskandinti pamazgose. „Šita informacija visiškas šnipštas. Vienas piktas kaimynas, visą vasarą grasino susidorojimais, kad kitais metais mūsų čia nebūtų, taigi turim pagrindo manyti, kad jis užkasė statinę“, ‒ kalbėjo L. Karaliaus draugė.

REKLAMA

Išgirdęs, kad Karalius galėjo paplūdimy pakasti dvokiančią statinę, tiesiog pasiuto garsus pamario aplinkos ir paveldo saugotojas, Seimo narys Naglis Puteikis. „Didžiausias įžūlumas, nėra jokios savikontrolės, jokios sąžinės, nesvarbu, kiek kilogramų chemikalų pateko į gruntą. Kad tai daro buvęs seimo narys, daro viešai ir įžūliai, o pagautas užuot prisipažinęs, atlyginęs žalą, toliau viską neigia, daro su šypsena“, ‒ kalbėjo jis.

Plačiau apie L. Karaliaus problemas Palangos paplūdimyje kviečiame žiūrėti KK2 reportaže:


Rašyti komentarą...
t
tomas
2011-10-02 15:36:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus nesupratot konstitucija viena kaip ir duota priesaika tik smirda dujos????????????????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų