Forum Cinemas Vingis“ ir Balsas.lt skelbia operos „TOSKA“ žaidimą, kurio laimėtojai atsakę į visus klausimus teisingai galės laimėti du bilietus į tiesioginę operos „TOSKA“ premjeros transliaciją iš NIUJORKO METROPOLITANO OPEROS!

Metropoliteno operų tiesioginės transliacijos „Forum Cinemas Vingis“ ekrane

Ne visi turime galimybę suskraidyti iki Niujorko ir atgal, kad galėtume savo akimis išvysti garsiąją Džiuzepės Verdžio operą „Aida“. Prisiekę operos žanro gerbėjai, svajojantys pajusti Metropoliteno operos teatro atmosferą bei pasimėgauti ryškiausių operos scenos žvaigždžių atliekamais vaidmenimis nuo šiol galės tai padaryti kino teatre „Forum Cinema Vingis“.

Rudenėjantys orai ir darganų paklodės priverčia dažniau ieškoti įdomių pramogų šiltoje, jaukioje erdvėje. Jau spalį mūsų operos meno mėgėjams kino demonstravimo ir platinimo kompanija „Forum Cinemas“ žada suteikti galimybę išvysti tiesiogines operų transliacijas patogiai įsitaisius kino salės kėdėje. Teisę rodyti tiesiogines transliacijas iš vieno garsiausių pasaulyje teatrų įsigiję lietuviai šį sezoną pakvies į 9 spektaklius su ryškiausiomis operos scenos žvaigždėmis. Tai, kas vyks už 7000 km nuo Vilniaus esančioje scenoje, realiu laiku bus matoma ir mūsų operos mylėtojams.Prieinama kaina

REKLAMA

Lietuviai, kaip ir dar 42-iejų kitų pasaulio šalių operos gurmanai, galės stebėti ketvirtąjį Metropoliteno transliacijų sezoną. Tuo tarpu suomiai, estai ir latviai tokią galimybę turėjo jau pernai. Sprendžiant pagal išpirktų bilietų kiekį, ši idėja jiems labai patiko. Tokio paties dėmesio tikimasi ir iš lietuvių, nes susidomėjimas opera mūsų krašte yra išties labai didelis, nors bilietai į įprastus spektaklius ir mūsų nacionalines operas yra pakankamai brangūs. Gera žinia -  bilietai į tiesiogines Metropoliteno operų transliacijas bus kur kas pigesni –50 Lt. Perkant bilietus iš karto į  5 transliacijas ir daugiau, bilieto kaina  - 45 Lt.

Vaizdo ir garso kokybė

„Forum Cinemas Vingis“ operų transliacijoms bus panaudoti neseniai sumontuoti 2K projektoriai, skirti rodyti 3D - trijų dimensijų ir skaitmeninį HD („High-definition“) - itin aukštos kokybės vaizdą. Jo signalui priimti įsigyta specialios palydovinės įrangos.Veiksmas Metropolitene įvairiais rakursais filmuojamas net 27 –nių kamerų ir vaizdai palydoviniu ryšiu siunčiami į skirtingų šalių kino teatrus. Pliusas yra tas, kad stebint operų transliacijas kino teatre žiūrovas turės galimybę pamatyt atlikėjus iš visai arti, o dėl superryškaus vaizdo atrodys, kad juos galima tiesiog paliesti. Aukščiausią realiu laiku sklindančio garso kokybę užtikrins turima naujausia skaitmeninė „Dolby Digital Surround“ ir DTS sistema. Operų transliacijos vyks I-ojoje, pačioje didžiausioje - 580 sėdimų vietų – „Forum Cinemas Vingis“ salėje.

Patogus transliacijų laikas

Į operos transliacijų premjerą kino centras pakvies spalio 10 d. Metropolitene naują sezoną skelbsianti Džakomo Pučinio „Toska“ Niujorke prasidės 12.30 val. Tuo metu Vilniuje bus pusė aštuonių vakaro - pats geriausias metas rinktis prie ekrano.

Be premjerinės „Toskos“, didžiausias dėmesys ištiks spalio 24 numatytos „Aidos“ transliaciją. Pagrindinį vaidmenį šioje operoje atliksianti Violeta Urmanavičiūtė-Urmana turbūt jaus ir Atlantą įveikusį jos gerbėjų Vilniuje palaikymą.

REKLAMA

Vasario 6 d. ekrane sužibės ryškiausia šio žanro žvaigždė - ispanų tenoras Plasidas Domingas, pirmą kartą atliksiantis pagrindinį vaidmenį Dž.Verdžio operoje „Simonas Bokanegra“.

Operinė aplinka ir nestandartinis meniu

Operos gerbėjų įpročiai bus pagerbti specialia aplinka ir meniu. Bus įrengta drabužinė. O per 3-4 val. trunkančių spektaklių pertraukas žiūrovai galės paragauti brendžio, šampano, pasimėgauti karštu šokoladu ir kava. Į salę bus galima atsinešti ir į vienkartinę tarą pilstomų gėrimų. Tačiau prie durų pakabinti plakatai įspės dėl draudimo įsinešti bulvių traškučius ir kukurūzų spragėsius. Aprangos kodai operos žiūrovams negalios, bet kino teatro personalas juos pasitiks pasipuošęs peteliškėmis, baltomis piršinėmis ir maloniais linkėjimais puikiai praleisti laiką stebint pasaulinio garso operos žvaigždžių atliekamus vaidmenis tiesiogiai iš prabanga alsuojančio Niujorko Metropoliteno operos teatro.

Bilietus į operos transliacijas bus galima įsigyti visuose „Forum Cinemas“

kino centruose ir kasose „Tiketa“, internete www.forumcinemas.lt bei www.tiketa.lt.

***

Operos „TOSKA“ žaidimas

Atsakyk į visus klausimus teisingai ir laimėk du bilietus į tiesioginę operos „TOSKA“ premjeros transliaciją iš NIUJORKO METROPOLITANO OPEROS! Transliacija vyks Forum Cinemas Vingyje spalio 10 d, 19:30 val.

1.PIRMĄ KARTĄ PASAULĮ „TOSKA“ IŠVYDO

• 1900 m kovo 5 d

• 1904 m sausio 14 d

• 1904 m liepos 10 d

• 1900 m sausio 14 d2.KURIAME MIESTE PIRMĄ KARTĄ BUVO ATLIKTA „TOSKA“

• Romoje

• Londone

• Berlyne

• Florencijoje


Rašyti komentarą...
v
vilm
2009-09-26 12:13:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
1 - 1900 m sausio 14 d
2 - Romoje
3 - Berlyne, Florencijoje ir Los Andželo scenose
4 - Melodrama
Atsakyti
0

a
alex
2009-09-27 17:31:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
dalyvausiu būtinai
Atsakyti
0

a
agnė
2009-09-28 10:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
1 1900 m sausio 14 d
2 Romoje
3 Berlyne, Florencijoje ir Los Andželo scenose
4 melodrama
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (75)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų