Bradas Pittas atsisakė epizodinio vaidmens greta savo gyvenimo partnerės Angelinos Jolie trileryje apie slaptus agentus „Druska“ (angl. „Salt“), nes turėjo prižiūrėti šešis poros vaikus.

Aktorė norėjo įkalbėti Bradą Pittą atlikti nedidelį kaskadinį motociklininko vaidmenį ir tokiu būdu paminėti 5-erių metų sukaktį, kai jie pirmą kartą nusifilmavo kartu  filme „Ponas ir Ponia Smitai“.

Tačiau pagrindinė problema buvo tame, jog sudėtingų kaskadinių triukų filmavimas būtų užtrukęs pernelyg ilgai, o Bradas Pittas nenorėjo visų vaikų palikti vienų, todėl su malonumu geriau pasirinko realų auklės vaidmenį.

„Jis būtų buvęs motociklininkas, kurį aš sumuščiau ir dėl to būčiau jo išvadinta įvairiais negražiais žodžiais. Tačiau tądien jam teko pasilikt su vaikais ir mums neišėjo vėl kartu bent trumpam pasirodyti viename filme“, – žurnalui „USA today“ pasakojo aktorė.

Kartu su Angelina Jolie filme „Druska“ nusifilmavo aktorius Liev'as Schreiberis, gerai žinomas iš Lietuvoje filmuotos dramos „Pasipriešinimas“ (angl. „Defiance“). Filmo režisierius Phillipe Noyce lietuviams pažįstamas iš filmo „Kaulų kolekcionierius“ (angl. „The Bone collector“).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų