Iki Juozo Statkevičiaus naujos kolekcijos „Pavasaris/vasara 2011“ pristatymo liko lygiai savaitė. Septynios dienos, per kurias dizaineris demonstracijai baigs ruošti 50 kolekcijos komplektų, būsimo reginio režisierius Gintaras Varnas sudėlios paskutinius eigos akcentus, muzikos prodiuseris ir grupės „Happyendless“ narys Andrius Alien pabaigs kurti muzikinį takelį, o menininkas Donatas Jankauskas (Duonis) sudėlios paskutinius štrichus scenografijos sprendime. Spalio 28 d. 20 val. „Pramogų arenoje“ (Ąžuolyno g. 9) itin prabangi J.Statkevičiaus kolekcija per mados kūrybos, teatro, muzikos ir monumentalaus scenos meno sintezę atsiskleis visu savo grožiu ir didingumu.

„Profesionalių menininkų sukurta ypatinga ir virpanti atmosfera kolekcijos pristatymams – privalomas dėmuo mano darbo formulėje. Kontekstas, kuriame pristatomi modeliai – tai tarsi kvepalų šleifas lydintis fatališką moterį, jis būtinas, ir aš tam skiriu didelį dėmesį. Įsitikinsite!“, – žada J. Statkevičius.

Režisūra

Šį faktą gerai supranta ir dizainerio kūrybos bendrakeleiviai, nuo 2004 m. padedantys kurti kolekcijų pristatymus. Gintaras Varnas, teatro „Utopia“ režisierius, 2005 m. pelnęs Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją, Juozo Statkevičiaus kolekcijų pristatymus režisuoja jau nuo 1993 metų. Už talentingiausią kūrybinę raišką 2004 m. Auksiniu scenos kryžiumi buvo apdovanoti tiek G. Varnas, tiek J. Statkevičius. „Degantiems kūryba žmonėms dažnai tenka eiti greta. Kodėl dirbu būtent su Juozu? Nes jo kūryba pasižymi fantazija iš didžiosios raidės. Kiekvieną kartą tai būna geras, stimuliuojantis iššūkis man, taip pat su didele atida žiūrinčiam į detales ir bendrą reginio emociją“, – apie parengiamąjį būsimo šou darbą kalba G. Varnas.

REKLAMA

Muzika ir šviesa

Andrių Kauklį (Alien), muzikantą iš tarptautiniu mastu pasižymėjusios elektroninės muzikos kompanijos „Happyendless“, Juozas Statkevičius kaip savo kolekcijų pristatymų muzikinės dalies kūrėją pristato jau 7 kartą. Andrius Alien pasižymi tiksliu muzikos miksavimo stiliumi ir gyvos, besikeičiančios atmosferos kūrimu, be to, yra ir vienas iš talentingiausių Lietuvos prodiuserių. Jo įrašai yra padarę didelę įtaką Lietuvos elektroninės muzikos scenai. Andriaus, garso įrašų industrijoje dirbančio nuo 1998 m., muzikinėje biografijoje – reklamų, TV, kino filmų garso takeliai ir tarptautiniai remiksai („Deep forest“ – Sweet Lullaby (Andrius Alien remix), Paris&Swain-Tykes Groove (Andrius Alien remix).

Kitą itin svarbų kolekcijos techninės dalies išpildymą – šviesų dizainą – kurs šviesos dailininkas Eugenijus Sabaliauskas, Lietuvoje ir užsienyje dirbantis su Oskaro Koršunovo teatru ir jau daugiau nei dešimt metų meistriškai apšviečiantis didelius mados, pop kultūros ir muzikos renginius Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
J
Justina
2010-10-21 17:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuotrauka tai kaip is animacinio filmuko..=karalium turbut norejo pasijust.
Atsakyti
0

m
mjo
2010-10-21 18:10:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
fantazija is didziosios raides F...:)
Atsakyti
0

e
edv
2010-10-28 16:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
dizainerisss jo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų