Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Lietuvos ryto“ televizijos žaidime „Burbulas“ dalyvaujantis Merūnas Vitulskis džiaugiasi pagaliau radęs laiko suplanuoti būsimas vestuves. Kokios turėtų būti tuoktuvės su ilgamete drauge Erika, jam padėjo apsispręsti kartu su juo gyvenę du projekto dalyviai. Žaidime tenoras padarė išvadą, kad į viską žiūri pro rožinius akinius. Kaip ir kodėl, žiūrovai sužinos šį vakarą stebėdami žaidimą „Burbulas“.

REKLAMA

Merūnas su dviem projekto dalyviais Kazimieru ir Egle trims paroms buvo izoliuoti kaimo turizmo komplekse „Riterio krantas“. Atskirti nuo bet kokių informacijos priemonių ir žaidimo organizatoriams atidavę telefonus, dalyviai prisipažino ne kartą pasigedę mobiliųjų. Tiesa, kad nepražiopsotų užsakymų padainuoti, Merūnas vieną iš savo telefonų buvo palikęs mylimajai Erikai. Kadangi draugė trims dienoms buvo įdarbinta vadybininke, dainininkas dėl koncertų neišgyveno, jis labiau nerimavo dėl kelių praleistų svarbių repeticijų.

REKLAMA
REKLAMA

Visi dalyviai prisipažino, kad per izoliacijos dienas jiems labiausiai trūko artimųjų. Merūnui vis knietėjo sužinoti, kaip laikosi namiškiai, Eglė išgyveno dėl vaiko, o Kazimieras labiausiai pasiilgo žmonos. Pastarasis dalyvis su savo antrąja puse nesimatė beveik visą savaitę, nes prieš jam užsidarant „Burbule“, žmona taip pat dalyvavo žaidime. Taip visi išsikalbėję apie šiltus jausmus padėjo Merūnui apsispręsti, kaip turėtų atrodyti jo didžioji gyvenimo šventė.

„Seniai taip netinginiavau“,- prisipažino dainininkas. Pripratęs prie įtempto mokslų, repeticijų ir koncertų grafiko, Merūnas „Riterio krante“ mėgavosi gamtos ramybe. Vaikinas juokavo, kad bežvejodamas Gilušio ežere sutrupino kelis batonus, tačiau žuvys nekibo. Visi dalyviai tris dienas mėgavosi pirtimis, sūkurine vonia, masažais, žaidė boulingą ir, kaip patys tvirtina, daug valgė.

REKLAMA
REKLAMA

„Matyt, į viską žiūriu pro rožinius akinius“, – juokėsi Merūnas žaidime, išgirdęs Livijos Gradauskienės klausimus. „Mamos pardavinėja vaikus, kad galėtų nusipirkti automobilį, Madonna vaikšto utelėta – visi išprotėjo“, – taip dainininkas komentavo „Burbulo“ paruoštas beprotiškas naujienas. Bene labiausiai dalyviai kvatojo svarstydami, kurio gyvūno pasididžiavimas didžiausias: mamuto, svirplio ar ančiasnapio. Dainininkas ekspromtu net sudainavo dainelę, kokią, jo įsivaizdavimu, galėtų „traukti“ svirplys.

Kaip Merūnui ir kitiems dalyviams sekėsi perprasti beprotiškas naujienas iš pasaulio ir Lietuvos, žiūrovai pamatys šį vakarą, „Burbulą“ stebėdami nuo 18 val.20 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų