Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karšta? Padarysime dar karščiau! Kaip ir kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį klube „Pacha“ laukiami visi mėgstantys šėlti Hip-Hop bei R‘n‘B ritmais.

REKLAMA

Keturis mėnesius iš eilės pasiteisinęs renginių ciklas „Ice Cream“ gegužės 30 dieną paruošė dar vieną „mega“ muzikos užtaisą. Pagrindinėje salėje lubas prisirpusiomis boso linijomis kilnos geidžiamiausias klubo „Ministry of Sounds“ hip-hop salės rezidentas – Spin Doctor. Kartu su juo didžiojoje salėje prie pulto stos klubo „Pacha“ rezidentas Mantini,  o mažojoje šokių aikštelėje Dj Mamania pateiks kiek netikėtą siurprizą – visa erdvė alsuos „disco“ stiliumi.

REKLAMA
REKLAMA

Spin Doctor

Visame Londone  garsiai skamba Hip-Hop kultūrai skirti renginiai „Doctors Orders“ – tai patentuotas Spin Doctor organizuojamų vakarėlių vardas. Iš Didžiosos Britanijos kilęs atlikėjas jau daugiau nei dešimtmetį linksmina publiką gydančiomis muzikos bangomis.

Viena scena dalinęsis su tokiomis žvaigždėmis kaip De La SoulDJ Cash Money, Afrika Bambaataa, Norman Jay, Jazzie B ir DJ Shadow vyrukas išsikovojo rezidenciją viename iš garsiausių pasaulio klubų „Ministry Of Sound“, o šiuo metu dėl jo pasirodymų kiekvieną mėnesį konkuruoja net penki klubai.

- Pasirodymo metu man svarbiausias uždavinys – puikus kūrinių parinkimas. Beabėjo joks Hip-Hop ar R’n’B dj’us negali groti be šiai stilistikai būdingų įgūdžių, tačiau esu matęs ir vidutiniokų, kurie vien teisingos muzikos pagalba išjudina publiką. Mėgstu susilieti su publika ir pajausti jų alsavimą. Jei nekreipsi dėmesio į šokačiuosius – gali juos greitai prarasti. Tai lyg gaminti maistą… Jei nepradėsi su tinkama sudėtimi ir neprižiūrėsi verdančių puodų ar laiku nesustosi – galutinis rezultatas gali tenkinti, bet tikrai nebūti pats skaniausias, -  apie savo grojimo stilių pasakojo Spin Doctor.

REKLAMA
REKLAMA

Tarp savo mėgiamiausių visų laikų atlikėjų Spin Doctor įvardina Run DMC, A Tribe Called Quest, Jay-z, Roots Manuva, Notorious Big, Kanye West, James Brown, Bill Withers, Snoop Dogg ir daugelį kitų scenos grandų. Būtent tokio spalvingo pasirodymo gali tikėtis ir nusprendę šeštadienio vakarą praleisti klube „Pacha“.

O tuo tarpu Dj Mamania šeštadienį šbandys kiek kitokį amplua, mažojoje klubo „Pacha” salėje skambės nuotaikingos 60-aisias dvelkiančios melodijos. Tiems kas yra matę filmą „Studio 54” – nereikia nė pasakoti kokia atmosfera tvyros ore - ryškios spalvos, ritmiškai judantys klubai, begalinė euforija ir senas geras „Disco Fever“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų