Klubai „Pacha“ ir „Exit“ atsisako paklusti rudens orų terorui ir artėjantį savaitgalį importuos šilumą iš Graikijos, kuri mėgaujasi +25C laipsniais. Šokių aikšteles progessive house spinduliais kaitins Lietuvoje visuomet laukiama didžėjų pora iš Atėnų G Pal ir Anna Maria. Rugsėjo 26 d., penktadienį, šildysis klubas „Pacha“ Vilniuje, šeštadienį karščiu alsuos „Exit“ Kaune.

Nenusibodo? Nenusibodo!  

Graikai jau nustojo skaičiuoti vizitus Lietuvoje, kurią vadina antraisiais savo namais. Šešerius metus trunkanti draugystė su lietuviška klubine scena didžėjus Vilniaus oro uoste išlaipino jau ne mažiau dvidešimties kartų.

Jums ką, nenusibodo? Tokio klausimo prieš kiekvieną graikų vizitą sulaukia klubinių renginių agentūra „Atari“. „Mums tikrai nenusibodo. Kas dieną į mano elektroninio pašto dėžutę byrantys graikų laiškai sufleruoja, kad didžėjams – taip pat. O svarbiausia tai, kad kiekvienas graikų pasirodymas sutraukia pilną šokių aikštelę ir padovanoja pačių geriausių emocijų, kurias tik galima patirti klube“, - sakė Ignas.

REKLAMA

Tūkstantis du draugai klube

Progressive house karaliais vadinami G Pal ir Anna Maria paskutinį kartą Lietuvoje lankėsi gegužės mėnesį. Tąsyk didžėjus lydėjo net aštuoni draugai iš Graikijos. Pora prisipažįsta, kad tai buvo bene labiausia „nurautas“ savaitgalis praėjusią vasarą.

„Visada taip atsitinka, kai į ekskursiją po Lietuvos klubus imam bendrakeleivių iš Graikijos. Šįkart – griežtai jokių draugų! Tik mes dviese, didžėjų būdelė ir šokių muzika. Na, dar Ignas... Ir dar tūkstantis du draugai šokių aikštelėje!”, - elektroniniu paštu juokėsi Anna Maria.

Kas padeda graikams jau šeštus metus neprarasti populiarumo Lietuvos klubų scenose? „Magiški ritualai, kurių griebiamės kiekvieną kartą. Aš prieš kelionę visuomet einu į kirpyklą ir prašau naujos „galvos“, o G Pal į kelioninį krepšį įsideda butelį graikiško konjako. Savo tradicijų nelaužysime ir šį kartą“, - pasakojo Anna Maria.

Penktadienį klubo „Pacha“ scenoje graikams kompaniją palaikys Ignas, šeštadienį klube „Exit“ svečius sveikins Kastis Torrau. Ignas šeštadienį taip pat neliks be veiklos – jam patikėta paskelbti Vilniaus „Siemens“ arenoje sprogsiančio didžiausio planetos šokių muzikos šou „Sensation“ startą.

Video akimirkos – G Pal ir Anna Maria klube „Exit“:
Rašyti komentarą...
E
Ernestukas
2008-09-24 19:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
G Pal ir Anna Maria, jie geri ;) Senai ant scenos stovi ! ! ! Ir vis groja progressive House !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų