Po daugiau nei pusės metų darbo grupė „Happyendless“ ir video duetas „Recream“ ruošiasi pristatyti Lietuvoje analogų neturintį projektą „Happyendless 3D Cinema“ - gyvo garso ir 3D vaizdo renginių turą. Jo metu „Happyendless“ žiūrovams pristatys geriausius ir naujausius savo kūrinius. Būsimų renginių „Happyendless 3D Cinema“ režisierius - Oskaras Koršunovas. Pirmą kartą Lietuvoje 3D vaizdą sukūrė studijos „Recream“ duetas Klaudija Kairaitytė ir Šarūnas Kuckailis.

Pirmą kartą Lietuvoje sukurtas 3D vaizdas

Pasak projekto organizatorių, tai bus pirmasis Lietuvoje sukurtas 3D video vaizdas. „Recream“ komandos nariai K. Kairaitytė ir Š. Kuckailis 3D vaizdo istorijas filmavo daugiau kaip pusmetį skirtingose Lietuvos vietose – Klaipėdos pajūryje, Vilniaus lengvosios atletikos manieže, ant Palangos tilto, Vilniaus oro uoste, mėsos kepimo proceso orkaitėje ir kitose vietose.

„Stereografijos terminas Lietuvos kino industrijoje dar visiškai naujas. Šis projektas – tai pirmas lietuviškas 3D formatas. Nepaisant to, kad mūsų ir garsiųjų 3D filmų biudžetai skiriasi šimtus milijonų kartų, naudojome tokią pačią gamybos technologiją. Vaizdus filmavome ir studijoje, ir lauke, naudojome specialiuosius efektus ir 3D animaciją. Gyvenimo dokumentiką perkėlėme į trečiają dimensiją ir pagražinome kompiuterine grafika. 3D video siužetai papildys gyvą „Happyendless“ koncertą“, - sakė „Recream" narė K. Kairaitytė.

REKLAMA

Dešimt 3D vaizdo istorijų „Happyendless“ kūriniams

Dešimčiai geriausių „Happyendless“ dainų sukurta po trumpą 3D vaizdu perteikiamą istoriją. „Happyendless 3D cinema“ ture norime parodyti savo viziją, kurią kiekvienas žiūrovas galės interpretuoti savaip“, - sako grupės vokalistas Saulius Prūsaitis.

Idėja surengti tokį projektą grupei ir vaizdo menininkams kilo daugiau nei prieš pusę metų, o 2010 m. gegužės mėnesį pradėti pirmieji filmavimo darbai. Kartu su žinomu teatro režisieriumi O. Koršunovu ir filmavimo bei post-produkcijos studija „Recream“ – Š. Kuckailiu ir K. Kairaityte - „Happyendless“ gvildeno ir kūrė dešimties savo dainų asociacijas bei filmavo jų interpretacijas.

Koncertai tik 3D kino salėse

Siekiant išlaikyti aukščiausią 3D vaizdo kokybę  „Happyendless" pirmą kartą surengs koncertinį turą, kurio scena taps didžiųjų Lietuvos miestų „Forum Cinemas“ kino teatrų salės. Muzikantai teigia nerimaujantys, kaip visa tai pavyks įgyvendinti, bet kartu ir džiaugiasi, jog vėl taps novatoriais.


Rašyti komentarą...
c
cipas
2011-02-17 15:43:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo šito turėtų prasidėti 3D bumas.
Atsakyti
0

s
spokas
2011-02-21 22:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad jau daugiau nei metai kaip vyksta tie 3D sou Lietuvoje. jokio cia novatoriskumo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų