Balandžio 12 d. 20 val. kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) populiarių miuziklų arijas ir duetus dovanos Ieva Prudnikovaitė ir praėjusių metų „Eurovizijos“ konkurso dalyvis Jeronimas Milius.

Programa, atlikėjų pavadinta „Ieva ir Adomas/Jeronimas:)“, jau skambėjo Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.   

Adomas ir Ieva – pirmieji žmonės, gyvenę rojuje, bet, nuskynę uždraustą vaisių – obuolį – buvo išvaryti iš ten. Daugybė  miuziklų sukurta  meilės tema, tik uždraustas vaisius kaskart vis kitoks...  Koncerte skambės ištraukos iš legendine Šekspyro tragedija pagrįsto L.Bernštaino miuziklo „Vest Saido istorija“, kitų miuziklų  ir lietuviškų roko operų perliukai.

Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius susitiko populiariajame televizijos projekte „Triumfo arka“, ir nuo tol jų balsai – neišskiriami. Dar prieš metus, išgirdusi Jeronimą „Eurovizijos“ atrankoje, Ieva buvo įsitikinusi, kad anksčiau ar vėliau jie dainuos kartu, ir tai labai greitai atsitiko.

Solistams akompanuojantis ansamblis „4tango“ – dažnas I.Prudnikovaitės ir J.Miliaus solinių koncertų partneris, puoselėjantis tango kultūrą Lietuvoje, nuolat rengiantis įsimintinus ir anšlaginius koncertus.


Rašyti komentarą...
l
lukosius
2009-09-26 22:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAS CIA PER BEZDIONE !!!!!!!! BL
Atsakyti
0

i
ieva
2010-07-02 10:57:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
nelabai vienas kitam tinkat
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų