Beveik šimtą didžėjų iš užsienio į Vilnių kasmet atgabenantis klubas „Gravity“ pastaruoju metu šventines savo datas skiria vis garsiau girdimiems lietuvaičiams.

Vasaros sezono uždarymas buvo patikėtas Mantui, Šv. Kalėdos vyks kartu su „Nesakyk Mamai“ trijule, o per pačius Naujus metus koncertuos ką tik MTV statulėlę atsiėmę „Happyendless“.

Ne išimtis ir kasmet vis labiau švenčiamas Helovinas. Šį penktadienį „Gravity“ vyks didžiųjų sugrįžimų ir debiutų vakaras. Po beveik keturių mėnesių pertraukos į šį klubą grįžta „RyRalio“ tandemas: Lauris Lee ir Karalius. Gyvai koncertuos ir kelis metus šiame sostinės klube nematyti „InCulto“ vaikinai. Tiesa, Jurgio Didžiulio vedina grupė šį kartą pristatys naująjį savo projektą TWNKL. Pirmą kartą scenoje už didžėjaus pulto išvysime ir Jurgio brolį Andrių Didžiulį, kuris užbaigs renginį.

Sugrįžimas po 3 metų pertraukos

Po dviejų savo albumų tvirtas pozicijas Lietuvos muzikos scenoje užimanti grupė „InCulto“ sako, kad TWNKL projektą sukūrė, nes norėjo įnešti šviežio vėjo į šalies klubinę kultūrą ir sugrįžti prie savo šaknų. TWNKL į vieną sulydo natūralų roko skambesį ir electro energiją, taigi jų muzika virsta klubiniu roku, kuriam atsiskleisti, savaime suprantama, geriausia vieta yra naktiniai šokių klubai. Paklausti, į ką panašios naujo projekto dainos grupė sako, kad jų naujoji muzika yra kažkas tarp „Daft Punk“ bei „LCD Soundsystem“ ir „Depeche Mode“.

REKLAMA

TWNKL išliks pagrindinis grupės „InCulto“ branduolys: Jurgis Didžiulis, Aurelijus Morlencas ir Sergej Makidon. Tiesa, pučiamuosius, be kurių buvo neįsivaizduojamas nė vienas „InCulto“ koncertas, TWNKL pakeis klavišiniai. Jais gros Marius Leskauskas, bendradarbiaujantis su Jurga ir  „Saulės kliošu“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų