REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 11 d., prekybos centre „Panorama“ vykusioje knygynų tinklo „Pegasas“ ir improvizacijų teatro „Kitas kampas“ organizuotoje knygų palaikymo akcijoje galiūnas Žydrūnas Savickas pakėlė daugiau kaip 400 kg knygų. Tokiu būdu stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas galiūnas prisidėjo prie knygų palaikymo akcijos, skirtos skatinti žmones daugiau skaityti.

REKLAMA
REKLAMA

„Džiaugiamės, kad knygų palaikymo akcija sulaukė tokio didelio susidomėjimo.  Į renginį susirinkę žiūrovai smalsiai stebėjo „Kito kampo“ komandos trumpus teatralizuotus ir improvizuotus vaidinimus, o pasirodęs galiūnas Žydrūnas Savickas pakeldamas daugiau kaip 1000 knygų privertė visus pakilti nuo kėdžių. Knygų palaikymo akcija šiuo renginiu nesibaigė – mes ir toliau skatinsime žmones aktyviau skaityti“, – sakė knygynų tinklo rinkodaros vadovė Lina Kovonalovė.

„Knygų palaikymo akcija“ skirta skaitymui skatinti. Šia akcija tikimasi įkvėpti žmones daugiau skaityti ir pažinti pasaulį per knygas. Visos renginio metu Žydrūno Savicko pakeltos knygos, daugiau kaip 1000 egzempliorių,  buvo padovanotos Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų