Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka ne tik traukia publiką gerai žinomų šalies atlikėjų vardais, bet ir būna itin marga naujų, mažai žinomų dainininkų bei grupių vardais. Vienu iš tokių šiais metais pretendavo tapti yra Dodydas Maščinskas. Muzikantas, kompozitorius, instrumentalistas, grupės „David Smash“ įkūrėjas ir lyderis lietuvių publikos simpatijas siekė pelnyti amerikietiškojo stiliaus iš bliuzo, roko ir kantri muzikos elementų sudėta daina „Simply You“, tačiau į galutinį atrankos dalyvių sąrašą nepateko.

Dodydas Maščinskas (nuotr. asm. archyvo)Dodydas Maščinskas (nuotr. asm. archyvo)

Bliuzroko stilius su kantri elementais – taip savo kūrinio sandarą apibūdina pats kūrinio autorius. „Tai amerikietiško stiliaus daina ir kitaip nei kiti lietuvių atlikėjai, kuriems net dainuojant angliškai jaučiasi tas „lietuviškumas“, aš išlaikau autentišką stilių. Aš tuo ir išsiskiriu – kitaip nei atlikėjai, kurie bando „išspausti“ iš publikos gailestį, aš visuomet turiu savo stilių ir tempą. „Eurovizijos“ atrankoje bus taip pat“, ‒ tvirtino muzikantas.

REKLAMA

Pažymėjęs, kad laimėti tikisi kiekvienas,  D. Maščinskas vertindamas savo galimybes, visgi sakė abejojąs savo pergale nacionalinėje atrankoje. „Aš pažįstu Lietuvos rinką, žinau ką mėgsta žmonės, todėl labai abejoju, kad galėčiau laimėti. Einu norėdamas parodyti žmonėms šį stilių, siekdamas ištraukti jį ir pogrindžio. Per televizijos kanalus dabar visur rodo tą patį, o dabar ateisiu aš ir parodysiu, kad yra ir kitokios muzikos“, ‒ komentavo jis pridurdamas, kad patekimas į finalą jam būtų siurprizas.

Toks bliuzroko ir kantri muzikos mišinys Europos kontekste, anot D. Maščinsko nebūtų naujiena. „Pavyzdžiui, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje žmonės labai mėgsta tokį amerikietišką rokenrolą, bliuzą, roką. Visoje vakarų Europoje pop muzika yra ne tokia populiari, vyksta daug bliuzroko festivalių“, ‒ apie perspektyvas tarptautinėje scenoje kalbėjo atlikėjas.


Rašyti komentarą...
R
Remigijus
2012-01-05 20:16:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, o mano nuomone - persistengei. Kiekvienas zmogus yra individuali asmenybe ir jo muzikinis skonis tai tik jo pacio reikalas. Negalima nieko kaltinti, kad neklauso Tavo dainu - cia yra ju reikalas. Muzikiniu skoniu autsaideriai? Kokia statistika tai irodai? Tai ir vel tik Tavo nuomone.
O Tu pats klausai House, Electro, Trance, Dubstep muzika? Manau, kad NE. Bet as Taves nesmerkiu ir nesakau, kad Tavo muzikis skonis yra pasenes, atsilikes.
Prisimenu kai buvom Talentu ringo filmavime, Tu net nezinojai kas tokia yra Taja. Tai Gal Tu atsilikes Lietuvos muzikos pasaulyje?

Apgailetina, kad del kritikos ismetei mane is draugu.
Atsakyti
0

.
.
2012-01-06 00:03:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sutinku 100%. Jeigu lt butu usa, tai dauguma dainuojanciu blondiniu butu milijonieres netgi neturedamos balso, nes lietuviams tokios patinka...
Atsakyti
0

s
skaitytoja
2012-01-07 12:11:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dovydai, tau tikrai reiktų patilėt. Pats nesi profesionalus muzikantas, tai kaip gali kitas grupes kritikuot. Tau dar mokytis ir mokytis iki kitų lygio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų