Lietuvos atstovų – grupės „4 Fun“ – pasirodymas Eurovizijoje bus drastiškas spalvų prasme – tik juoda ir balta, kai tuo metu visos kitos šalys naudos labai daug įvairių spalvų, sako muzikologas Darius Užkuraitis.

Anot D. Užkuraičio, Eurovizija kiekvienais metais žengia į priekį kurioje nors srityje. „Šiemet labai daug padirbėta su šviesomis. Visi naudoja itin daug šviesų. Patys atkreipsite dėmesį – viskas šviečia, blizga. O mes lyg specialiai viso to atsisakysime – dominuos juoda ir balta“, – teigia D. Užkuraitis.

Anot muzikologo, nežinia, kaip – teigiamai ar neigiamai – Europa tai priims. „Tačiau, kad Lietuvos pasirodymas išsiskirs iš kitų, – faktas. Iš esmės tai yra gerai. Vakar su Jonu Vilimu (Lietuvos delegacijos vadovu – lrt.lt) peržiūrėjome visas 28 pusfinalio dainas, jos visos kažkaip pasimeta ir užsimiršta. Galbūt dėl nespalvoto vaizdo mus atsimins“, – mano D. Užkuraitis.

Pasak D. Užkuraičio, pernai Eurovizijoje „Lordi“ panaudojo fejerverkus, greičiausiai todėl šiemet beveik kas antra grupė sprogdina bombas ar leidžia kokius nors fejerverkus. „Tai tampa netgi nebeįdomu“, – įsitikinęs muzikologas.                 

Anot D. Užkuraičio, lietuviai patenkinti tuo, kaip filmuojamas jų pasirodymas, išskyrus keletą smulkmenų, iš kurių viena – gana svarbi.

REKLAMA

„Gitara turi būti taip apšviesta, kad kristalai blizgėtų. Kartais režisieriams pavykdavo tą padaryti, o kartais – ne. Tikimės, kad bus apšviesta taip, kaip norime. Mūsų pasirodymas prasidės tuo, kad sublizga gitara, o baigsis – lieka tik blizganti gitara, o aplink – tamsa“, – sako D. Užkuraitis.                              

„4 Fun“ pirmadienį ir antradienį repetavo, o trečiadienį ir ketvirtadienį ilsisi, mat jiems ketvirtadienį nereikia dalyvauti pusfinalyje – tik stebėti, kas iškovos teisę su jais konkuruoti finale.

Eurovizijos pusfinalį, kuriame dalyvauja 28 šalys, ketvirtadienį nuo 20 valandos transliuos Lietuvos televizija. Šalys, nedalyvaujančios pusfinalyje, privalo jį transliuoti ir balsuoti.

Į finalą, kuris vyks šeštadienį, iš pusfinalio pateks 10 šalių.


Rašyti komentarą...
a
amin70
2007-05-10 13:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo taip nepakeiciamas ir nusipelnes tas Jonas Vilimas,kad visur dalyvauja,viska reguliuoja,nustatineja,nemokamai vazineja nors kol kas jo veikla tik zala nesa,negi nera Lietuvoje gabiu ir nusipelniusiu zmoniu.
Atsakyti
0

2
2 amin70
2007-05-10 22:38:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kokie tavo nuopelnai?
Atsakyti
0

v
virginija
2007-05-12 16:31:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasmet stebiu Eurovizija, saviesiems linkėdama sėkmingo atlikimo, pasirodymo. Su didžiausia viltimi laukiu ir šio vakaro ... Ir labai tikiu... Labi pasitikiu visų prisidėjusių: A. Pogrebnojaus, V. Simonavičiūtės, K. Leontjevos, A. Mamontovo, scenografų, net ir "trejų devynerių" pastangomis... TIK SĖKMĖS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų