Rašyti komentarą...
o bus šiemet atranka į euroviiziją? Deivis gal jau turi kitą dainą
bet talentingas jis, na, reikia pripažinti - TALENTINGAS. gal visi talentai tokie keitsi būna.
tas Deivis kuo toliau, tuo keistesnis tarodo - tai jis dainos fragmentus nukopina, tai vaiką Renatai užtaiso, tai atsisako ja vesti... toks neapsisprendžinatis
galėtų BALSAS.lt pasidomėti tos dianos likimu.
jeigu ji tau ne joks plagiatas,kodėl tada numirė? juk ji ištiesų - graži, įsimintina, patriotine, apie Lietuvą...
tai, kad ta daina, kaip gimė pernai, taip ir mirė po skandalo.
Gal ir panaši melodija,gal ir ne eurovizinė,bet man graži Deivio daina.Galėtų ir himnu būti,labai patriotinė.
O man "Lietuva" jau tapo ir DAINU DAINA. Ji tokia lietuviska, patriotine, sentimentali, griebianti uz sirdies....... Be to, puikiai atliekama. Ir manau, kad ji ne tik man tapo DAINU DAINA- juk daugiau nei vienas kurinys nesurinko beveik apsoliucios balsu daugumos(vienintele marijampole skyre 10, visikiti regionai po 12)!!!!!!! Ir siek tiek gal net dziaugiuosi, kad Deivis buvo pasalintas. Kadangi Organizatoriai matyt patys nebuvo apsisprende, kaip cia su ta eurovizija bus, o taskam susideliojus, nusprende pasalinti "Lietuva", kuri aiskiai yra Dainu Daina, ir testi atranka i eurovizija( pvz. man asmeniskai dainu daina ir eurovizija yra nesuderinami, Dainu daina norciau, kad butu tokia, kaip Deivio, o eurovizijai reikia visai ko kito, europieciams reikia laisvesnes, paprastesnes dainos, kartu ir reginio, netiketumo). O ir pats Deivis kazkur yra sakes, kad dalyvavo dainu dainoje, o ne eorovizijos atrankoje. Tai kaip siusti i eurovizija tam neruosta, nepritaikyta ir neadaptuota kurini??? Todel ir dziugiuos, kad isrinkus DAINU DAINA tesiasi atranka i eurovizija, kuria galiu ziureti ramia sirdimi-juk dabar jau aisku kas yra kas;)
Noreciau nuosirdziai padekoti Deiviui uz nuostabu kurini!!!!!!!! Ir butu visai neblogai isgirsti pakoreguota varianta, kad drasiai galetume klausyti, dainuoti, niuniuoti nepiktinant LATG'OS.
Man labai buvo slykstu klausytis tos dainos kai ja dainavo Ruslanas su Skaiva
Juk as manau jiems Deivis nedave tos dainos dainuoti Nes jie net saipesi is jo
Tai labai negarbinga
Bet Lietuvelei pas mus kaip visada geriausi Zvonkes ,69danguje, Radzis o dabar ir Ruslanas
"Negi kviesi į šią komisiją pagyvenusį kompozitorių, nelabai išmanantį pop muziką?".
taigi kaip tik ir turetu buti nors keletas tokiu komisijos nariu,kurie yra tikri profesionalai. kurie kure ir kuria tikra muzika,gal but dar netgi pianinu,o ne studijoje sintezatoriu ir miksheriu pagalba. kai reikia isgauti tikra ritma ,o ne mygtukus spaudant programas keisti,tai tikrai ne kuryba.
Į viršų