Grupė „Soul Stealer“ kviečia į ilgai lauktą dar vasaros pradžioje išleisto albumo „Feel the Steal“ pristatymą. „Norėjome, kad klausytojai susipažintų su dainomis, išmoktų tekstus“, – pertrauką motyvuoja grupės vokalistas Jeronimas Milius. Ne mažiau trukdė ir kiti grupės reikalai: laimėję vietinį „Wacken Metal Battle“ konkursą, vyrai išvažiavo atstovauti Lietuvą viename didžiausių muzikos festivalių „Wacken Open Air“.

Į klausimą, kuo „Wacken Open Air“ skiriasi nuo, pavyzdžiui, lietuviškų „Roko naktų“,  „Soul Stealer“ juokdamiesi atsako: „Viskuo! Ten – užsienis, ten viskas geriau“, ir nuslūgus emocijoms prideda: „Tai svarbi patirtis, ypač „Metal Battle“ konkursas. Daug stiprių konkurentų. Geros galimybės parodyti save, bet sunkiau būti pastebėtiems“. „Ten ir žmonės kitokie. Ateina paklausyti ir nežinomų grupių, jiems svarbiausias kriterijus – ar gerai groja“,– pritaria grupės gitaristas Enrikas Slavinskis.

Albumo „Feel The Steel“ viršelisAlbumo „Feel The Steel“ viršelis

Koncerto metu „Soul Stealer“ žada klausytojams ir naujų, dar neskambėjusių dainų, užsimena ir apie trečiąjį albumą. Tačiau keliuose koncertuose atlikta akustinė programa įrašyta nebus. „Tai buvo eksperimentas, pareikalavęs daug laiko ir pastangų. Mums patiems buvo įdomu pabandyti, ir gal kada nors tai pakartosim, kokia nors ypatinga proga“. Apie konkrečius ateities planus grupė kol kas nepasakoja. Svarbiausia jiems šiuo metu – sėkmingas albumo pristatymas: „Turime labai daug idėjų ir labai mažai laiko, todėl nieko atskleisti negalime. Bet pažadame, kad bus neeilinis koncertas. Ir mes, ir publika turės ką prisiminti“.

REKLAMA

Trečiojo grupės gimtadienio proga „Soul Stealer“ savo ištikimiausiems gerbėjams buvo paruošę staigmeną – seniausias grupės dainas. Deja, šįkart tokio stebuklo neįvyks. „Stengiamės judėti į priekį ir nesižvalgyti atgal. Mūsų tikslas – tobulėti, tas etapas jau praeityje“,– sako J. Milius. Vis dėlto vienas praeities elementas koncerte bus – tai grupė „WOZU“. Žinantys „soul'us“ iš anksčiau dar atsimena bendrus grupių koncertus „Artistų“ kiemelyje. Pasak pačių „Soul Stealer“, grupė „WOZU“ yra labai geri jų draugai, nors anksčiau buvo varžovai. „Kai buvome mokyklinio rūsio lygio grupės, nuolat konkuravom, nes jie buvo kitos mokyklos atstovai. Įvairiose muzikinėse dvikovose būdavom priešininkai. Dabar jau kurį laiką esame draugai, todėl norėjome, kad šio albumo pristatymo vakarą su mumis grotų būtent jie“.

„Soul Stealer“ albumo „Feel the Steal“ pristatymas – jau lapkričio 19 dieną, klube „Mulen Ružas“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų