Albumą išleidęs D. Montvydas lėšų „Eurovizijai“ bandys surinkti grandioziniame koncerte

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Donatas Montvydas intensyviai ruošiasi kelionei į Azerbaidžaną. Prieš didžiąją kelionę bus surengtas gyvo garso koncertas, kurio metu bus galima finansiškai paremti atlikėją. Taip pat paruošti reklaminiai atvirukai, pasklisiantys po visą Europą. O didžiausia pastarųjų dienų Donato naujiena - pagaliau pasirodysiantis jo pirmasis albumas.

Reklamos kompanija „BeePost“, kuri užsiima atvirlaiškių gamyba, siekia reklamuoti visus jaunas ir talentingus Lietuvos žmones. Donatui Montvydui sukurtas atvirlaiškis, anot organizacijos atstovų, yra puiki reklama dainininkui. Tikimasi, kad atvirlaiškiai su Donato atvaizdu ir užrašu „Love Is Blind“ pasklis po visą Europą. Kartu su atvirlaiškiu pristatytas ir naujas Donato logotipas. Užrašas – dainos pavadinimas taip pat užrašyti Brailio raštu.

Trys tūkst. atvirukų kartu su dainininku keliaus į Azerbaižano sostinę Baku, kur jis galės juos išdalyti kartu su savo autografais. Kita dalis atvirukų su Donato autografais bus išdalinti Lietuvoje.

Prieš išvykstant į Azerbaidžaną Donatas planuoja surengti koncertą su galybe svečių – dainininkų ir muzikantų. Koncerto metu sms žinutėmis žiūrovai galės paaukoti pasirinktą sumą. Koncertas, kuris vyks gegužės pirmą dieną bus tiesiogiai transliuojamas per nacionalinę televiziją.

REKLAMA

„Jei turite, kur geriau panaudoti tuos penkis ar dešimt litų, gal jūsų kaimyno vaikas alksta – tai tokiu atveju mes į juos nepretenduojame. Bet jei galite sau tai leisti, prisidėkite“, - sako Audrius Giržadas.

Martynas Tyla ir A. Giržadas sako, kad „Eurovizija“ tai puiki proga pasireklamuoti rėmėjams, tačiau jų atsiranda labai mažai.

„Tačiau galiu pasakyti, kad tikrai yra daug gerų žmonių, kurie tiesiog gatvėje prieina ir siūlo skirti kažkiek pinigų“, - sako Donatas.

Gyvo garso koncerte kartu su Donatu Montvydu dalyvaus Aistė Petkevičiūtė, Monika Linkytė, Sasha Song, Rosita Čivilytė, Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Kastytis Kerbedis, Justas Lapatinskas, Aistė Petkevičiūtė, LRT grupė, vadovaujama Dainiaus Pulausko, gospelochoras „Sounds in G“ ir kiti.

Koncerto metu bus galima įsigyti pirmąjį Donato albumą pavadinimu „Donny Montell“, kurį išleido „MP3“. Jame bus patalpintos dainos ir jų versijos, kurios buvo sukurtos per paskutinius penkerius metus.

Aukoti pinigus bus galima nuo pat gegužės pirmosios ryto. Pavedimu bus galima aukoti norimą sumą, pradedant nuo lito.

Prieš kelias dienas Amsterdame Donatas sudalyvavo mažojoje „Eurovizijoje“, kur jo pasirodymas buvo palaikytas audringais plojimais ir švilpimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų