Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį savaitgalį Lietuvos scenose koncertuos R.E.M, Dima Bilanas, Vaidas Baumila, Alina Orlova, Aistė Smilgevičiūtė su grupe „Skylė“, „Weekends“ ir „The tigre lellies“.

REKLAMA

Penktadienis: Rusų Cezaris, mėgstamiausias vaikų atlikėjas ir internetą išdavusi žvaigždė

Penktadienio vakarą klube „L'amour“(Vokiečių g. 2, bilietų kaina: 30 Lt) savo programą pristatys R&B atlikėjas Vaidas Baumila. Beje, tai jis 2008 metų „Vaikų balso“ apdovanojimuose nuskynė geriausio atlikėjo laurus.

Tą patį vakarą „Siemens arenoje“ (Ozo 14A, bilietų kaina: 60-120Lt, ir jų dar yra) koncertuos Rusijos žvaigždė, šių metų Eurovizijos konkurso nugalėtojas Dima Bilanas. Dainininkas, kurio tikrasis vardas yra Viktoras Belanas, dar kartą (nes jau gastroliavo Vilniuje 2006 metais) bandys įsitikinti, ar mūsiškių merginų galvos tokios pat minkštos kaip ir rusaičių, kurios energingojo ruso veidą net išsitatuiruoja.

REKLAMA
REKLAMA

Bet ir to negana - dainininko gerbėjai žada pastatyti paminklą, vaizduojantį D. Bilaną lyg imperatorių Julijų Cezarį su klasikiniu laurų vainiku aplink galvą. Taip jam ir reikia.

„Jos akustinė muzika su folko ir kabareto elementais gali priminti tokius skirtingus atlikėjus, kaip „CocoRosie“, „Cocteau Twins“ bei „Anthony and the Johnsons“ (kurie yra ir jos pačios muzikiniai autoritetai), tačiau iš tikrųjų yra daug daugiau nei tiesiog šių įtakų suma – visų pirma dėl nepamėgdžiojamo pačios Alinos balso“, rašo apie Aliną Orlovą muzikologas Jurijus Dobriakovas. Ar jis teisus, bus galima dar kartą įsitikinti klube „Tamsta“ (Subačiaus g. 11a, bilietų kaina: 30 Lt), kuriame vyks solinis dainininkės koncertas – jau be bendražygio Hokshilos. Bilietai bus pardavinėjami koncerto dieną nuo 19 val. Po vilnietiško pasirodymo A. Orlova vyks koncertuoti į Angliją, Olandiją, Rusiją ir Prancūziją.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienis: D. Bilano dublis Šiauliuose, dinamito lazdelės „Bix“ ir duoklę futbolui atidavę „Weekends“

Nors ir anksčiau šiauliečiai žinojo, ką veikti savaitgaliais, bet atidarius naują traukos centrą - „Šiaulių pramogų areną“, laisvadieniai tapo dar labiau linksmesni ir įvairesni. Kol Vilniaus mergaitės, sugrįžusios iš D. Bilano pasirodymo, vis dar vaikščios su ašaromis akyse, dainininkas atakuos šiaulietes. Nors kodėl, rašydamas apie D. Bilaną, miniu tik merginas? Pačiam keista...

Nes neabejoju, kad koncerte bus ir vyrų – juk ne vienas ir ne du jaunuoliai vaikšto gatvėmis pasipuošę „bilaniška“ šukuosena. Būtent toks kirpimo stilius (angliškai vadinamas mullet) buvo labai madingas 70-tame dešimtmetyje, o išpopuliarino jį Davidas Bowie. Visa tai atrodo maždaug taip:

Alternatyvą D. Bilano koncertui Šiauliuose sukurs Aistė Smilgevičiūtė su grupe „Skylė“. Koncertas vyks Prisikėlimo aikštėje, prasidės – 21.30 ir bus nemokamas (šiauliečiai gali džiaugtis – po poros savaičių už tą patį koncertą kauniečiams teks šiek tiek sumokėti).

REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje šeštadienį bus roko. Neišgirdę „Bix“ pasirodymo Katedros aikštėje per „Vilniaus dienas“, gali atsigriebti – „bix‘ai“ gros klube „Tamsta“ (Subačiaus g. 11a. Bilietų kaina: 20 Lt).

Rekomenduodamas antrąjį roko koncertą Vilniuje negaliu atsisakyti pagundos panaudoti sunkiasvorę metaforą. Kad ir tokią: tarkim, tiems, kuriems legendiniai „Bix“ tėra neįtikėtinai energingi seniai, o 20 litų – milžiniški pinigai, gali eiti už 10 litų į „Weekends“ koncertą, bet tų senių vis tiek neatsikratys, nes gros „Savaitgaliai“ būtent „Bix“ (Etmonų g. 6) bare. Uff...

Apie šią trijulę senokai negirdėjau nieko naujo, tad gali būti įdomu. Vienintelis ryškesnis įspūdis iš praeities yra jų įrašytas himnas futbolui „Ateities čempionai“ kartu su Marijonu Mikutavičium ir Tomu Krivicku-Psichu. Nemanau, kad būtent ši daina užveda Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjus, bet po dviejų fantastiškų pergalių ir ji skambėtų neblogai.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienis: „Grammy“ laimėtojų ir nominuotųjų pasirodymai

Tikiu, kad yra žmonės, kurie nekėlė kojos iš namų nei penktadienį, nei šeštadienį tik todėl, kad lyg „Energizer“ triušiai (ar vis tik atvirkščiai – paprasti triušiai? Jei jau saugo savo energiją...) galėtų sąžiningai atidirbti sekmadieniniame R.E.M koncerte „Siemens arenoje“ (Ozo 14A, bilieto kaina: 130-180 Lt). Nes, jei viskas vyks pagal žadėtus anonsus, gerbėjai turėtų išgirsti naujausias dainas iš 14-ojo albumo „Accelerate“ bei kitus žinomiausius hitus. Grupės R.E.M gitaristas Mike‘as Millsas nepažadėjo, kad gerbėjai išgirs ilgą (labai ilgą - 5 minutės 19 sekundžių) dainą „Everybody Hurts“, bet dėl šventos ramybės verta turėti pakelį vienkartinių nosinaičių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų