Lietuvai atstovaujančios grupės „4 Fun“ pergale „Eurovizijoje“ tiki vos kas dešimtas tautietis, o lošimo bendrovės ją nugrūdo į paskutinę vietą.

Lyriškai baladei sėkmės lažybų bendrovės nežada. Jų nuomone, grupė „4 Fun“ dainų konkurse užims paskutiniąją vietą.

Abi didžiausios Lietuvoje lažybų bendrovės „Orakulas“ ir „Top Sport“ sudarė prognozes, kuriai šaliai „Eurovizijoje“ seksis geriausiai.

Tarp visų šalių didžiausią koeficientą turi Lietuva. Pavyzdžiui, jei grupės „4 Fun“ pergale tikintis žmogus šiose lažybų bendrovėse pastatytų vieną litą, atlikėjams užėmus pirmąją vietą laimėtų šimtą.

Tačiau bendrovės „Orakulas“ plėtros direktorius Vytautas Mieliauskas tikino, jog yra tautiečių, tikinčių Lietuvos atstovų pergale. Jie lažinasi, kad mūsų šalis laimės pirmąją vietą.

Vis dėlto V. Mieliauskas pripažino, kad tokie drąsuoliai rizikuoja labai menkomis pinigų sumomis.

Lietuvos lažybų bendrovės „Eurovizijos“ favorite įvardija Ukrainą. Šiek tiek mažiau vilčių suteikiama Baltarusijai ir Serbijai. Į pirmaujančių šalių septintuką taip pat patenka Švedija, Bulgarija, Rusija ir Latvija.

V. Mieliauskas aiškino, kad dalyvių koeficientai nustatomi atsižvelgiant į užsienio lažybų bendrovių nuomonę, žmonių reakciją. Prognozės šiek tiek pasikeitė po „Eurovizijos“ pusfinalio. Prieš jį Lietuvos šansai laimėti buvo vertinami šiek tiek geriau.

REKLAMA

Tačiau Lietuvos ir užsienio lažybų bendrovių prognozės skiriasi. Užsieniečiai pergalę „Eurovizijoje“ prognozuoja Serbijai. Nuo jos nedaug atsilieka Švedija.

Lažybų organizatorių ir muzikos ekspertų nuomonė visiškai skirtinga. Tarptautinės ekspertų komisijos, tarp kurios narių yra ir Andrius Mamontovas, nuomone, daugiausia galimybių laimėti „Eurovizijos“ dainų konkursą turi Vokietija.

Helsinkyje esantis žurnalistas Darius Užkuraitis Lietuvos radijui sako, kad lietuvių pasirodymas finale išsiskirs šešėlių teatru, todėl labai svarbu, kaip lietuvių sumanymą padės įgyvendinti Eurovizijos organizatoriai.

Pasak D. Užkuraičio, operatorių darbas lietuviams šiuo metu kelia daugiausia rūpesčių.

„Pastoviai iškyla kokie nors nesklandumai. Tai mums kelia didžiausią nerimą. Kol kas nė karto nebuvo padaryta, kad viskas būtų tvarkoje“, – sakė D. Užkuraitis.
 


Rašyti komentarą...
p
pateksim
2007-05-12 23:16:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
I DEŠIMTUKĄ, O GAL IR DAR GERIAU.
Atsakyti
0

.
.......
2007-05-13 21:47:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
visgi lazybu bendroves buvo teisios.. ir dar kaip. Niekas nenorejo tuo tiketi, bet juk ir horoskopai kartais nemeluoja. ..
Atsakyti
0

a
auris
2011-07-18 14:17:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei jau dalyvauti lazybose tai geriausia triobet svetaineje, net niekur eiti nereikia ir niekas net nezino, kad tu lazinies
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų