„Balsas.lt“ ragina klausti „Žinių radijo“ laidos dalyvius.

„Kauno diena“ šiandien rašo, kad Lietuvos ministras pirmininkas neretai į darbą važiuoja ne tik degant raudonam šviesoforo signalui, bet ir priešinga kelio puse. Neseniai buvo skelbiama, kaip Seimo pirmininkas vežamas namo greičiau, nei galima važiuoti paprastiems mirtingiesiems. Dažnas pareigūnų pasiteisinimas dėl tokio elgesio – skubėjimas ir didelis užimtumas.

Ar normalu, kad aukščiausi valstybės pareigūnai taip elgiasi? Ar savo išskirtinumu jie nepiktnaudžiauja? Kokia kitų demokratinių visuomenių patirtis? Kaip ten elgiamasi siekiant užtikrinti aukščiausių pareigūnų saugumą?

Tiesioginėje „Žinių radijo“ laidos „Apskritas stalas“ diskusijoje dalyvauja vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys, interneto portalo „Alfa“ vadovas Virgis Valentinavičius ir Vadovybės apsaugos departamento direktorius Raimundas Kairys.

Laida „Apskritas stalas“ – kasdien 17.10 val. per „Žinių radiją“. Vedėjas – Aurimas Perednis.

Klausimus laidos dalyviams galite pateikti šio anonso komentaruose.


Rašyti komentarą...
t
tiu
2007-11-09 22:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne. Nes jie jau seniai nebegalioja.Pav. Ukmergės plentas-apie 9 val. 09 d. didžiuliu greičiu praskuodė dvi juodos žybčiojančios automašinos( gal skubėjo į Skuodą). Bet tai gal smulkmena, gal labai vadovų geri vairuotojai, o ir kiti vairuotojai ,net nemastydami ,neapsidairę pasuko savo autmobilius į kelkraštį.Galva ir žuvis, koks ryšys? Tad ir kalbame apie karą keliuse.Bet galime sakyti- karas privatizavime, karas del sveikatos priežiūros ir t.t.
Ir jeigu aš pasakysiu taip- kas iš to.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų