Velniška muzika ir jauki atmosfera Šventosios upės pakrantėje: nuo pasivažinėjimo Siauruko traukiniu, iki šėlsmo su metalo muzikos gigantais „Sepultura“ sunkiosios muzikos festivalyje „Velnio Akmuo“, Anykščių Dainuvos slėnyje, liepos 17-19 dienomis.

Neabejingi alternatyviai kultūrai, gyvai sunkiajai muzikai, aktyviam poilsiui gamtoje vidurvasarį kviečiami į festivalį „Velnio Akmuo“. Pavadinimo potekstėje slypi ne kas kita, kaip festivalį įkvėpusi legenda apie velnio neštą ir pamestą Puntuko akmenį. Tad būtent Dainuvos slėnis Anykščiuose liepos 17-19 dienomis taps užuovėja nuo masinės kultūros ir bus atviras ekstremalaus roko, metalo muzikos, netradicinės kultūros mėgėjams. Festivalio programoje ne tik itin garsūs metalo muzikos grandų vardai, bet ir kitos smagios atrakcijos...

„Velnio akmuo“ – tai pirmasis sunkiosios muzikos festivalis Lietuvoje, siekiantis įsilieti į tokio pobūdžio festivalių kontekstą Europoje. Todėl į koncertuosiančiųjų gretas kviečiamos kuo stipresnės, profesionalesnės sunkiosios muzikos grupės, galinčios sudominti ne tik vietinius ekstremalaus roko gerbėjus.

Viena reikšmingiausių šio festivalio vertybių – pasaulinio garso Brazilijos „death“/„thrash“ metalo grupė „Sepultura“. Jie verčia suklusti ne tik užkietėjusius metalo subkultūros atstovus, bet ir tuos, kurie apie sunkiosios muzikos reiškinį yra girdėję tik paviršutiniškai. Todėl nenuostabu, jog jau trečią kartą Lietuvą aplankysianti „Sepultura“ čia, regis, virsta tam tikra sunkiosios muzikos ikona.

REKLAMA

Trijuose festivalio koncertuose iš viso pasirodys apie 20 įvairių metalo stilių grupių. Brutalią dozę pateiks „Azarath“ bei „Trauma“, vieni stipriausių „death“ metalo kalvės Lenkijos kolektyvų, ir iš kiek toliau atvykstantys „Sinister“. Pastaroji Nyderlandų ketveriukė ištikima nuožmiam „death“ metalo skambesiui, tačiau gali ir nustebinti harmoningesnėmis savo paskutinio albumo kompozicijomis.

Tuo tarpu „juodojo“ metalo gerbėjai neturėtų nusivilti nostalgiško modernaus „black“ metalo fenomenu „“ iš Anglijos. O latviai „Frailty“ ant scenos kurs makabrišką spektaklį savo griausmingu „doom“ skambesiu.

Ne mažiau dėmesio verti ir vieni iš brandžiausių vietinės scenos atstovų. Kolektyvai „Obtest“, „Nahash“ bei „Luctus“ pažįstami daugeliui Lietuviško metalo ir roko mėgėjų.

Ir tai dar, žinoma, kol kas ne visas sunkiosios muzikos desantas Šventosios upės pakrantėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų