Prieš savaitę, vasario 5-ąją, Šv. Agotos, arba Duonos, dieną Alytuje įvyko Seimo nario Antano Nedzinsko ir jo išrinktosios, taip pat alytiškės, Gretos Bražinskaitės vestuvės.

Pasirodžius pirmajai informacijai apie šių dviejų žmonių šventę imta abejoti, ar Antanas ir Greta iš tikrųjų susituokė, ar tai tik rinkimų šou. Juk G. Bražinskaitė, kaip ir A. Nedzinskas, priklauso Tautos prisikėlimo partijai, ir ji partijos kandidatų sąraše pretenduoja į Alytaus rajono savivaldybės tarybą.

Mąstė ilgai ir šiek tiek derino

Alytaus rajone Likiškių kaime gyvenanti G. Bražinskaitė iki pernykščio pavasario Seimo narį A. Nedzinską pažinojo iš televizijos ekranų, iš tolo matydavo draugų būryje. Pats Antanas iki to lemtingojo pavasario Gretos nei pažinojo, nei kažkur matė.

Kažkas iš jo draugų Gretą pakvietė į praėjusį pavasarį Seimo nario organizuotą Tautos prisikėlimo partijos jaunimo sąskrydį, kuris vyko Alytaus rajone Makniūnuose. Nuo šio pirtyje rengto sąskrydžio prasidėjo Antano ir Gretos bendravimas.

Kaip sako Antanas, nuo pat sąskrydžio ėmė rimtai bendrauti su mergina: „Na, tiesiog ji man patiko.“

Seimo narys Gretai pasipiršo prieš praėjusias Kalėdas sostinėje, ant Tauro kalno. „Aš taip nusprendžiau, o Gretai buvo truputį staigmena“, – prisimena A. Nedzinskas.

REKLAMA

Balandžio 27-ąją 21-ąjį gimtadienį švęsianti Greta ir kovo 15-ąją trisdešimties sulauksiantis Antanas prisipažįstą ilgai mąstęs apie vestuves ir šiek tiek derinęs jų datą. „Galiu pasakyti, kad data pritaikyta prie rinkimų, bet vestuvės vyko ne dėl artėjančių savivaldybių tarybų rinkimų“, – atviravo Seimo narys. „Ir ne iš reikalo, o iš meilės tuokėmės“, – prideda Greta.

Beje, čia verta paminėti, kad G. Bražinskaitė pagal Tautos prisikėlimo partijos kandidatų sąrašą pretenduoja į Alytaus rajono savivaldybė tarybą. Į partiją ji įstojo susipažinusi su A. Nedzinsku.

Kol kas gyvenimas – tarp Vilniaus ir Alytaus

Vilniaus universitete bibliotekininkystės ir informacijos bakalauro, ryšių su visuomene magistro studija baigęs A. Nedzinskas sako darbu Seime nenusivylęs, nes „po dvejų metų dainavimo ir lakstymo norėjosi rimtesnės veiklos“. „Pradėjęs bendrauti su Greta greitai supratau, kad kad tai veda prie rimtesnių santykių. Galiu pasakyti, kad Greta –


Rašyti komentarą...
d
dideles sekmes
2011-02-12 20:59:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
linkime sekmes daunbiukams
Atsakyti
0

D
DANGE
2011-02-12 22:56:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
PIRMIAUSIA PASIZIUREK I SAVE, KOKS-IA TU ESI, AR NETURI IR NESIRUOSI TURETI -IUKU,O PASKUI LINKEK KAZKAM.LAZDA TURI DU GALUS...:))))))))))))))))))))))))
Atsakyti
0

K
Kitas seimūnas
2011-02-13 08:00:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš turiu visiems dar įdomesnę naujieną: mano katinas laižo savo pautus!!! Įsivaizduojat?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų