Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pavargusius nuo triukšmingų elektroninės muzikos renginių, sausakimšų barų, bet norinčius ištrūkti iš namų, vakarais užsukti kviečia „Tamsta“ klubas.  Tai vieta, įsikūrusi sostinės senamiestyje, ant Barbakano kalno, virš didžiausios muzikinių instrumentų parduotuvės „Tamsta“, ir vienijanti įvairaus amžiaus gyvos muzikos gerbėjus.

REKLAMA

Esame įpratę, kad barai bei klubai orientuojasi tik į tam tikro socialinio sluoksnio, amžiaus ar skonio žmones, „Tamsta“ klubas tiesiog sako „Muzika prasideda čia“. Vienintelis kriterijus – muzikos gyvumas, tikrumas. Bet tai ir yra didžiausias šios vietos pliusas. Jauki atmosfera, besišypsantys darbuotojai, malonūs lankytojai ir, žinoma, muzikinių instrumentų bei gyvo vokalo garsai – tai, kas būtent traukia į šią vietą.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvieno mėnesio renginių programa labai įvairi ir spalvinga. Čia koncertuoja tiek pradedantys kilti, dėmesio verti Lietuvos atlikėjai, tiek atlikėjai iš užsienio, taigi, kiekvienas randa kažką savo skoniui.Martyno Kundroto nuotr.

Pirmą mėnesio trečiadienį klube vyksta „Open mic day“. Tą dieną visi, kas moka groti, dainuoti, gali užlipti ant scenos ir parodyti savo sugebėjimus publikai. Tai puiki proga nepabijoti pasireikšti kiekvienam tikroje scenoje su profesionalia aparatūra. Gal kažkas tave išgirs? Ne paslaptis, kad į „Tamstą“ susirenka ne tik muzikantai, bei gyvos muzikos gerbėjai, bet ir prodiuseriai. Ketvirtadieniai skiriami pradedantiesiems, o penktadieniai bei šeštadieniai, kaip rašo „Tamsta“ savo puslapyje: „ (…) įspūdingi koncertai iš viso pasaulio.“

Beje, koks klubas be išskirtino interjero ir malonaus personalo? „Tamsta“ gali didžiuotis savo erdviomis ir ypatingai jaukiomis patalpomis. Klube  įrengti balkonėliai su staliukais, čia telpa pustrečio šimto žmonių, tačiau susirinkus lindy hopo šokėjams ir swingo gerbėjams, vietos judėti pritrūksta. Nestebina ir vakarai, kai klube tiesiog neįmanoma prasibrauti prie scenos ar baro, kurio siena, kaip nebūtų keista, dekoruota elektrinės gitaros motyvu. Išskirtinumą šiai vietai suteikia būgnų formos baro kėdės, visame klube iškabinti paveikslai ir kartas nuo karto pajuntami smilkalų kvapai.

REKLAMA
REKLAMAMartyno Kundroto nuotr.

Viską apibendrinant, norisi tik pridurti, jog tai klubas, turintiems gyvenimo stilių ir muzikinį skonį. Jei čia dar nebuvai – apsilankyk ir sužinok, kas yra tikra muzika. Šio mėnesio programoje ne tik įvairių lietuvių grupių bei atlikėjų koncertai, įvairių stilių grojaraščiai, pradedant dainuojamąja poezija ir baigiant r’n’b, bet taip pat ir Europos jazz’o festivalio renginiai.

Goda Gutautaitė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų