Rašyti komentarą...
Ar perskaičius tokią informaciją neturėtų sudrebėti valdžios žmonių širdys? Ar nesuvokiama, kad Lietuvoje nėra tvarkomi blogi ekonominiai ir visuomeniniai santykiai ir nėra žmogaus ugdymo sistemos? Ar žiniaskalida nesuvokia savo griaunamosios veiklos padarinių? Neveikia nė viena programa nukreipta prieš blogus įpročius, valdžia visiškai nusišalino nuo beviltiškai išnaudojamo žmogaus apsaugojimo. Inteligentija sumenkusi iki savo keturių sienų. Besidarkantys ir visiškai žmonėmis nesidomintys, politikoje tik dėl išgyvenimo ir savo verslų parėmimo veikiantys žmogėnai negauna inteligentijos įvertinimo ir dešimtmečiais veikia tokiu stiliumi. Lietuvoje situacija tik blogėja. Kur pabaiga?
Laba diena. Autorės žodžiai: O tie, kurie gyvena vienkiemiuose, toli nuo miestų centrų, dažnai net nėra matę jūros ar maudęsi baseine“, – sakė „Gelbėkit vaikus“ atstovė. Ji teigė, kad dirbdami su skurdžiai gyvenančiais vaikais, kurie lankosi socialinę ir psichologinę pagalbą teikiančiuose dienos centruose, pedagogai padeda ir jų tėvams, nes sudėtingose šeimose užaugę vaikai, nematę teigiamo pavyzdžio, rizikuoja patys sukurti tokias pačias nelaimingas ir socialiai problemines šeimas. Tai ką daryti augantiems valdiškuose namuose?. Tai jų sukurtos šeimos bus dar baisesnės?.
Netikiu ir nenoriu sutikti su autorės parašymų, nes pats gyvenau ir visa pragarą praėjau valdiškuose namuose šeima sukūriau normalia ir joje jokių problėmu neturėjau. Taip, kad mažiau reikė šnekėti tokių nesąmonių, o daugiau dirbti ir galvoti kaip galima daugiau padėti tokioms šeimoms, kad šiais laikais vaikai alkani nebūtų. Vien vizijom vaikai sotus nebus niekada, reikia konkrečiu veiksmu. Ar ne taip ir yra?. Viso geriausio.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų