Paaugliai atrado meilę tik pasikeitę lytį

Žiūrint iš šalies, Katie Hill (18 m.) ir Arino Andrews (16 m.) pora niekuo nesiskiria nuo kitų įsimylėjėlių, tačiau yra viena „smulkmena“ – dar visai neseniai Katie buvo vaikinas, o Arinas – mergina.

Iki 15 metų Katie buvo berniukas, pulkininko sūnus, vardu Lukas, o Arinas – nuostabi baleto šokėja ir grožio konkursų nugalėtoja – Emeralda. Vis dėl to, abu jaunuoliai nuo pat vaikystės jautėsi tarsi gyventų ne savame kailyje ir, atrodydami bei elgdamiesi lyg priešingos lyties atstovai, nuolat kentė bendraamžių patyčias.

„Manęs nedomindavo mergaitiški dalykai. Aš nesijaučiau savimi. Žinojau, kad turiu būti berniukas jau pirmąją dieną mokykloje, kai man liepė išsirikiuoti vienoje eilutėje su merginomis“, – pasakojo dabar jau Arinu tapusi Emeralda.

Tuo tarpu Katie tikina supratusi, kad nori tapti mergaite nuo trejų metų amžiaus. „Viskas ko tuomet norėjau tebuvo žaidimai su lėlėmis. Nepakenčiau savo berniukiško kūno ir dėl to nuolatos jaučiausi blogai.“

Didžiausia engiamų paauglių svajonė buvo išsilaisvinti iš svetimo kūno. Ir nors jųdviejų tėvams iš pradžių buvo labai sunku pritarti atžalų sprendimui, jie su ta mintimi galiausiai susitaikė.

„Mes mylime savo vaikus, todėl ir palaikome jų sumanymus, kad ir kokie neįtikėtini jie būtų“, – pasakojo tėvai. Šiandien Arino mažasis brolis Welsey (11 m.) jau nebijo pavadinto jo savo vyresniuoju broliu, o Katie tėvas, pamažu įprato buvusį sūnų vadinti dukra.

REKLAMA

Jaunuoliai susitiko Oklahomoje, Tulsoje, kur abiems buvo atliekama hormonų terapija, būtina prieš lyties keitimo operacijas. Arinas turėjo vartoti testosterono hormonus, kurie suteikė jam vyriškesnes formas, o Katie praėjo moteriškų hormonų kurso terapiją ir oestrogenas jai padėjo išvystyti moteriškas krūtis.

Katie ir Arinas neslepia, kad įsimylėjo vienas kitą iš pirmo žvilgsnio. „Dabar mes atrodome taip, kaip ir svajojome. Niekas nė nemano, kad kažkada mes buvome kitos lyties“, – pasakojo Katie, be galo patenkinta šiandieniniu savo gyvenimu.

Jaunuolių nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.


Rašyti komentarą...
e
error
2012-11-14 15:31:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila kad lietuvoje yra tiek daug zmoniu kurie turi toki neisprususi lyties supratima... tarsi tik genetalijos nustato lyti
Atsakyti
-1

I
Is dideles meiles gimsta vaikuciai
2012-11-14 22:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ir kiek gi vaikuciu dabar is tos dideles meiles pagimdys tas Kate tai Airinui.? Butu idomu, kad nepamirstumete po gimdymo vel straipsniuka parasyti. Lauksime.
Atsakyti
0

T
To vienetu
2012-11-14 13:33:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir pasigydė, dabar viskas normaliai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų