Biochemijos bakalaurą Vilniaus universitete įgijęs Valdas Valintėlis tęsia studijas Danijos sostinėje Kopenhagoje. Jo teigimu, ten universitetų kultūra labai skiriasi nuo lietuviškos.

„Skirtumas akademijoje ir paskaitų vedime nemažas. Čia labai daug neformalaus bendravimo. Nėra keista, jei kažkokį penktadienį su dėstytoju išeisi iškart į barą alaus arba paprašysi, kad ne paskaitų metu kažką paaiškintų papildomai“, – „Žinių radijo“ laidoje „Salos“ kalbėjo V. Valintėlis.

„Mane sužavėjo pora jaunų dėstytojų, kurie pirmą pamoką statė visus prie sienos su lentele rankose, kur parašytas vardas, ir jau antrą paskaitą bandė į visus kreiptis vardais. Labai šiltai bendravo: po egzamino atnešė pora dėžių alaus, išdalino auditorijai užkandžių ir aptarinėjo egzaminų rezultatus, aiškino uždavinius“, – tęsė V. Valintėlis.

Pasak jo, Kopenhagoje dėstytojas yra labai stiprus oratorius, iš jo trykšta teigiama energija – matosi, kad jis nori pasidalinti žiniomis, sulaukti grįžtamojo ryšio iš studentų.

„Lietuvoje to (dėmesio iš dėstytojų – red.) labai trūko. Jeigu studijų metu norėjome pakeisti pora dėstytojų, nes buvo nesutarimų ar jų dėstymas buvo tiesiog tragiškas, tai mums to nepavyko padaryti. O čia į tai būtų labai rimtai atsižvelgta. Čia studentas yra žymiai svarbesnė figūra universiteto gyvenime nei Lietuvoje“, - pasakojo V. Valintėlis.

Žinių radijas


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų