Žymusis Tauragės ketvertukas ruošiasi šventėms: mergaičių mama trokšta tik vieno

Žavusis Tauragės ketvertukas tirpdo lietuvių širdis, o jų mamos Linos Strangienės pavyzdys įkvepia daugelį vienišų mamų. Artėjant gražiausioms metų šventėms, naujienų portalas tv3.lt pasidomėjo, kokiomis nuotaikomis ši šeima pasitinka Kalėdas.

9

Linos namuose džiaugsmo ir juoko netrūksta, juk čia nuolat klega net keturios mažos ir linksmos princesės – Lėja, Luknė, Luka ir Milena – bei du vyresni jų broliai.

Dukros skuba padėti

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta Lina sako, kad kol kas dar sunku pajusti šventinę dvasią, nes dabar visas gyvenimas sukasi tik aplink darbą ir namus, o mergaitėms – darželį ir namus.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tauragės ketvertukas pasitinka šventes

Tačiau jų namuose garbingą vietą jau užima eglutė. Tiesa, ši yra dirbtinė, o šv. Kūčių vakarą namus papuoš dar viena eglutė, šįkart – tikra.

Kai mergaitės buvo mažesnės, Linai eglutę tekdavo puošti kelis kartus, nes mergaitės žaisdamos vis nukabindavo žaliaskarės papuošimus. O dabar mama gali džiaugtis, kad jai į pagalbą atskuba net 4 poros mažų rankyčių.

„Anksčiau mergaitės tą eglutę nupuošdavo, o dabar jau pačios puošia. Jau nebenupuošia. Mergaitės jau protingesnės ir nori pačios viską daryti, tai ir eglutę puošė pačios“, – šypsosi ji.

Per Kalėdas – visi kartu

Lina pasakoja, kad kol kas mergaitės Kalėdų seneliui laiškų nerašo, nes pačios moka pasirašyti tik savo vardus. Tačiau, pasak jų mamos, tai nėra problema, nes mergaitės dar nežino, ką reiškia prašyti senelio dovanų.

„Dovanų reikalavimų, ko jos nori, dar nėra, tad jos laukia Kalėdų senelio, nes nežino, ką joms atneš dovanų po egle“, – sako mergaičių mama.

Pasak Linos, šv. Kūčios ir šv. Kalėdos jų namuose yra tikra šeimos šventė, tad ir apribojimai dėl lankymosi svečiuose, jiems nėra baisūs.

„Su vyresniais sūnumis gyvename kartu. Per šventes irgi būsime visi kartu. Mes visada Kūčias ir Kalėdas švenčiame šeimos rate. Ir vyresnysis sūnus žino, kad per šitas šventes visada būname namie, nes tai yra šeimos šventė. Tas dienas niekada niekur ir nevažiuojame“, – pasakoja ji.

REKLAMA

Prieš kelias savaites pasirodęs sniegas labai pradžiugino mažąsias padaužas, o pati Lina apie sniegą sužinojo anksčiau, nei pramerkė akis.

„Jos labai džiaugėsi pasirodžiusiu pirmuoju sniegu. Pabudino mane su šūksniais ir klyksmais, kad yra sniego“, – juokiasi ji.

Moteris priduria, kad ir pati labai norėtų, kad Kalėdos būtų baltos, nes su sniegu ir šventės visada smagesnės, ir atmosfera būna kitokia.

Sau linki tik vieno

Kol Lina dirba, mergaitės visą dieną leidžia darželyje. Moteris sako, kad nenori labai girtis, tačiau kol kas viskas sekasi gerai: „Mergaitės ir noriai eina į darželį, ir neserga. Tikrai viskas gerai“.

Tiesa, moteris visai nebijo to, jeigu Vyriausybė nuspręstų uždaryti darželius ir su dukrelėmis laiką tektų leisti namuose.

„Uždarys darželius, tai uždarys. Man tai yra gerai, kad aš galiu daugiau su vaikais pabūti“, – sako ji.

Moteris ir pirmojo karantino metu džiaugėsi, kad gali daug laiko leisti su vaikais ir sakė, kad jeigu tik turėtų galimybę, išvis neitų į darbą, nes ir namuose turėtų, ką veikti.

O paklausus, kokios dovanos Lina norėtų sulaukti per Kalėdas, moteris savo atsakymu nesudvejojo nė sekundės.

„Kad būtume visi sveiki. Toks mano pagrindinis noras šiais metais“, – šypsosi ji.


Rašyti komentarą...
V
Vasilijus
2020-12-13 03:38:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu jums stiprybes ir ko didziausios laimes seimoj jusu
Atsakyti
0

K
Kristina
2020-12-13 10:32:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi mama iš didžiosios raidės sveikateles gražiai seimyniele mielų ir dziuginanciu dovanieliu
Atsakyti
0

A
As manau
2020-12-11 00:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu dievui,kad mergaites sveikos...o mano pazistamai gime du neigaliukai,jie vaikstantys,bendraujantys...bet...isivaizduoju,kaip jai liudna i savo vaikus ziuret ir zinuot kad nieko negali padaryt ...
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų