Žymus klebonas skelbia apie pasaulio pabaigą: tikina, kad ji įvyks greitai Mokslininkai tai neigia

Majų kalendoriumi grįstos prognozės šią vasarą nepasibaigė pasaulio pabaiga, tačiau JAV žinomas krikščionių evangelistas mano, kad šiais metais vis dar galime sulaukti pasaulio pabaigos – likus vos keturioms dienoms iki Kalėdų. Tuo metu dauguma mokslininkų sutaria, kad pasaulio pabaigos greitai neturėtume sulaukti. 

Daugelis sąmokslo teoretikų ir pasaulio pabaigos šalininkų buvo įsitikinę, kad pasaulio pabaiga įvyks 2020 m. birželio 21 d. Šie teiginiai buvo grįsti tariamomis majų kalendoriaus prognozėmis, kurios, kai kurių teigimu, turėjo užsibaigti šią vasarą.

Tačiau kadangi pasaulis nesugriuvo prieš pusmetį, žmonės buvo priversti iš naujo peržiūrėti pasaulio pabaigos prognozes.

Pasak krikščionių evangelisto iš Indianos, JAV, Paulo Begley, atidžiau pažvelgus į majų kalendorių, pasaulio pabaiga turėtų įvykti 2020 m. gruodžio 21 d.

Tai data, kuri anksčiau buvo susieta su 2012-ųjų pasaulio pabaigos prognozėmis, rašoma express.co.uk.

Klebonas Begley sakė: „Be abejo, majų vyresnieji galėjo padaryti klaidą. Na, jie akivaizdžiai padarė klaidą 2012 m. gruodžio 21 d.

2020 m. gruodžio 21 d., kai Jupiteris ir Saturnas pasislinks 0,1 laipsniu ir sukurs ryškiausią dangaus žvaigždę nuo Betliejaus žvaigždės.

Tai bus arčiausias atstumas tarp Jupiterio ir Saturno nuo 1623 m., po to jie nebus taip arti vienas kito ateinančius 500 metų. Taigi nutinka taip retai, o šiemet tai įvyks žiemos saulėgrįžos metu.

Tai bus 2020 m. gruodžio 21 d. Majai dabar persigalvojo ir sako, kad šią dieną gali būti pasaulio pabaiga, tokio, kokį jį žinome“.

Klebonas Begley yra žinomas pasaulio pabaigos pranašysčių, susijusių su Senojo ir Naujojo Testamento ištraukomis, platintojas.

Kai birželio 21 d. įvyko žiedinis Saulės užtemimas, pastorius Begley sakė, kad tai yra tikras pasaulio pabaigos ženklas. Pamokslininkas pranašiškais ženklais vadino ir mėnulio užtemimus ir laukia Jėzaus Kristaus sugrįžimo dienos.

REKLAMA

Tačiau dauguma mokslininkų sutaria, kad pasaulio pabaigos greit nesulauksime.

Po pirmojo neišsipildžiusio majų kalendoriaus gąsdinimo 2012 m. NASA sakė: „Pasaulis nesibaigė 2012 m. gruodžio 21 d. – tikriausiai jau supratote tai patys. Nepaisant pranešimų apie senovės majų pranašystes ir paslaptingos planetos susidūrimą su Žeme ar atvirkštinę Žemės sukimosi kryptį, mes vis dar čia.“

Astronomas Edvinas Charlesas Kruppas, buvęs Los Andželo Griffitho observatorijos direktorius, taip pat sakė: „Ką patys majai galvojo apie pasaulio pabaigą? Nėra jokių įrodymų, kad 2012 m. gruodžio 21 d. jie būtų matę pasaulio pabaigą arba katastrofą“.

Ekspertai taip pat kritikuoja tvirtinimus, kad pasaulio pabaiga bus šiais metais.

Konstantinas Bikosas iš „TimeandDate.com“ sakė: „Artėja pasaulio pabaiga – vėlgi! Šimtmečius pasaulio pabaigos pranašautojai įspėdavo apie apokalipsę. Tačiau yra nedidelė gera žinia: nė viena iš pasaulio pabaigos prognozių niekada nepasitvirtino“.


Rašyti komentarą...
M
Mykola
2020-12-18 11:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku,juk pabaiga tai kažko tai naujo pradžia
Atsakyti
-15

S
Sujidige
2020-12-18 11:34:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip suprasti kad dar nebuvo tos pabaigos. gal ji jau prasidėjo? Po truputi
Atsakyti
-27

J
Jonas
2020-12-18 11:44:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv 3 terminologija tai tragiška gaunasi. Išverskite taisyklingai. Kas yra evangelistai, kas yra klebonas, o jūs čia vėjus rašote ir klaidinate žmones.
Atsakyti
-34

SKAITYTI KOMENTARUS (125)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų