naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien verta tausoti save, nes labai greitai išeikvosite jėgas. Svarbu nepamiršti ir kitų žmonių interesų, nes galite likti nesuprasti.

Šiandien verta tausoti save, nes labai greitai išeikvosite jėgas. Svarbu nepamiršti ir kitų žmonių interesų, nes galite likti nesuprasti.

REKLAMA

Avinas

Šiandien noriai skaičiuosite savus ir svetimus pinigus, naudą, turtą. Kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas jums atrodys atitekę žmonėms visiškai nepelnytai. Tai šiek tiek gadins nuotaiką.

Tauras

Šiandien daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis arba rymosite prie interneto ir visur rašinėsite savo nuomonę, diskutuosite. Turbūt jausitės gana populiarūs. Visgi vakare jau ne visiems patiksite.

Dvyniai

Šeiminių reikalų diena. Sukinėsitės apie puodus, šeimininkausite ir daug nuveiksite buityje. Kantrybės pareikalaus bendravimas su kitos kartos žmogumi, nes skirsis nuomonės ir nuotaikos.

Vėžys

Tai bus smagi diena. Visgi galbūt ne sau, o kitiems kursite gerą nuotaiką, džiuginsite vaikus, publiką ar pan. Ir jų juokas, komplimentai jums bus tarsi prizas.

REKLAMA

Liūtas

Tai nėra palanki diena sveikatai, todėl reikėtų labiau save tausoti. Ypač saugokitės peršalimo ir stresų. Jeigu šiai dienai liko daug suplanuotų darbų, o pagalbos ir energijos nėra, būkite atlaidesni sau ir nesiplėšykite iki sunegalavimo.

REKLAMA

Mergelė

Tai partneriška diena, todėl likti be antrosios pusės ar kito artimo žmogaus kompanijos būtų labai liūdna. Visgi bus nelengva suderinti pomėgius ir norus, ir vakare per didelis artumas jau gali kiek apkarsti.

Svarstyklės

Jums gali kilti dilemų: ar dalintis su kitais tuo, ką pasilaikytumėte vien sau, ar skirti daugiau laiko pagyvenusiam artimajam, vaikui, užuot pasimėgavus jums patinkančiu laisvalaikiu, pirkiniais. Ką bepasirinktumėte, šiek tiek gailėsitės.

REKLAMA

Skorpionas

Nekasdieniškai leisite laiką, tačiau į vakarą prisikaups neatliktų darbų. Atsainiai parengtas straipsnis, publikacija, ataskaita, per silpnas pasiruošimas seminarui ar pan. turbūt neleis jums atsipalaiduoti.

Šaulys

Jūsų emocijos kaitaliosis, bus ir labai gerų, pakilių, tačiau kai kuriems šalia esantiems savo reakcijomis sugebėsite sugadinti nuotaiką. Jeigu taip nutiks vakare, neteksite įdomių pašnekovų.

Ožiaragis

Tai, ką šį rytą sutarsite su draugais, vakare gali sukelti nuostolį arba jausmą, kad be reikalo iššvaistėte pinigų ir dalį brangaus laiko, užuot skyrę jį artimiesiems, vaikams.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Nekokia gali būti jūsų savijauta arba paprasčiausiai savyje ieškosite ligų. Galbūt jums reikės preteksto kur nors nevykti, atsisakyti įsipareigojimo arba pažado. Visgi nuo savęs pabėgti neįmanoma, kad ir kaip sukinėtumėtės.

Žuvys

Permaininga diena – tai džiaugsitės, tai niauksitės kaip rudens dangus. Lyg ir nebus rimtų priežasčių liūdesiui. Jūs tiesiog labai jautriai reaguosite į bet kokią kritiką arba parodytą nepasitenkinimą.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų