Zodiako ženklams – sunkus metas: kai kas gali nukentėti, apsigauti

Panašu, kad sekmadienis pažers naujų išandymų pradžią, todėl teks apsišarvuoti geležine kantrybe,

Avinas

Neplanuotos kliūtys, netikėtos problemos. Galite nukentėti ir per kvailus draugus pagalbininkus, ir dėl per didelio pasitikėjimo savo žiniomis.

Tauras

Slegiantis metas. Būsite linkę ieškoti problemų ten, kur jų nėra. Greitai užsigausite, nuliūsite. Geriausia atsiriboti nuo visų bei visko ir ramiai ilsėtis.

Dvyniai

Kliaukitės tik savimi, savo galimybėmis. Nieko atsakingo ar svarbaus kitiems nepatikėkite.

Vėžys

Nuo pat ryto sunkus metas, darbų krūvis aiškiai išaugs. Stenkitės pasitenkinti tuo, ką turite, nesivelkite į avantiūras dėl pinigų.

Liūtas

Abejonių daugės dėl menkiausio niekniekio, ir tai geriau nei per didelis patiklumas. Patartina vengti bendrauti su smalsiais, įkyriais asmenimis.

Mergelė

Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis: jūsų iniciatyva bus vienaip ar kitaip apribota. Verta daugiau dėmesio skirti namams, šeimai.

Svarstyklės

Likite ištikimi tiems, kuriuos mylite. Pasaugokite vaikus. Atidžiau tikrinkite dalykinę informaciją: galima nemenka painiava.

Skorpionas

Būkite atidūs skaičiuodami, rašydami, vairuodami automobilį ar pirkdami vertingą daiktą. Būkite dėkingi už gaunamas pastabas, patarimus.

Šaulys

Kai kam ši diena sukels abejonių: kad viskas atvirkščiai, nei manote, kad einate ne ta kryptimi, ne tuo keliu ar ne su tuo partneriu, kad kai kas apgavo, suklaidino.

Ožiaragis

Magės pavojingi dalykai: nė nepastebėsite, kaip įsitrauksite į neaiškias problemas, svetimus konfliktus. Padėti kitiems galima, tiesa, jūsų nuotaika turi likti puiki, kad dėl emocijų nenukentėtų jūsų dalykiniai bei asmeniniai interesai.

Vandenis

Pamėginkite įsiminti, ką šiandien pajusite, suvoksite, tik išvadų neskubėkite daryti. Kritiškiau vertinkite išgirstą informaciją.

Žuvys

Nesiimkite spręsti problemų šeimoje, dar labiau pasunkinsite situaciją. Reikiamo supratimo nederėtų tikėtis ir iš artimųjų. 

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų