Zodiako ženklams – sėkmės metas: kai kas džiaugsis svarbiais pasiekimais

Nors penktadienį už lango ir bus apsiniaukę ar netgi lietinga, Zodiako ženklams tai nesutrukdys pasiekti savo tikslų.

Avinas

Nors ir norėsis, bet nepatartina plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Sunkių darbų nė nepradėkite: neužteks jėgų. Galbūt turėsite reikalų su ligoninėmis, labdara. Saugokitės vagysčių, apgaulių, gaisro.

Tauras

Komercinė nuojauta, praktiškumas leis pagerinti materialinę padėtį. Nusimato įdomūs pokalbiai. Visgi ne visais samprotavimais bei pažadais verta tikėti.

Dvyniai

Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su netolimomis kelionėmis, giminaičiais, senais draugais, gerbėjais. Galite gauti šmaikščią žinutę, intriguojamą pasiūlymą.

Vėžys

Diena bus visai nebloga, jei su šeima derinsite interesus, nesipyksite dėl smulkmenų ir pinigų. Neprovokuokite agresijos. Kažką gražų ar naudingą galite įsigyti savo namams, sodybai. Saugokitės ugnies, vagių.

Liūtas

Ši diena stimuliuos romantiškus jausmus, kūrybinį polėkį. Būsite kupini išmonės, sąmojo. Netikėtai galite atrasti savyje ar savo vaikuose kažkokį talentą.

REKLAMA

Mergelė

Jausite susirūpinimą savo profesine situacija ir negalėsite nusikratyti apnikusio nerimo. Visgi tai palanki diena visuomeninei, socialinei, meninei veiklai, diplomatiniams susitikimams.

Svarstyklės

Aktualūs bus tarpininkavimo, partnerystės bei ištikimybės klausimai. Išsiaiškinkite painius juridinius klausimus, sudaromų sutarčių sąlygas.

Skorpionas

Palanku tvarkyti teisinius, finansinius reikalus. Atkreipkite dėmesį, gal ką nors reikia pratęsti, apmokėti.

Šaulys

Šiandien kalbos suksis apie keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius renginius ir aktualijas. Galite pasisemti naudingų žinių per internetą.

Ožiaragis

Mėginimas keisti darbą, išvaizdos stilių ar gyvenimo būdą gali būti sutiktas nevienareikšmiškai. Saugokitės vagių.

Vandenis

Beveik viskas seksis, jei tik įdėsite pakankamai pastangų. Palanku spręsti turtinius klausimus ir bendrauti su tais, kurie patinka ar gali būti naudingi.

Žuvys

Tai diena, kai derėtų pagalvoti apie sielą, atsikratyti negatyvaus požiūrio į gyvenimą ir kitus žmones. Tęskite seniau pradėtus darbus, neskubėkite imtis naujų, nebent jie būtų seniai ir nuodugniai suplanuoti.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų