Žmonos netekusio vyro poelgis sujaudino internautus: negalėjo sulaikyti ašarų

Žmonos gedintis vyras jos kirpėjai išsiuntė jaudinantį laišką, kuriame rašo, kad paskutinis jos apsilankymas kirpykloje buvo viena paskutinių gražių akimirkų jos gyvenime.

Vyras pasakojo, kad prieš pranešdamas žinią apie žmonos mirtį labai ilgai laukė, bet norėjo išreikšti dėkingumą ir pasakyti kirpėjai, kad paskutinis žmonos apsikirpimas jai reiškė labai daug.

Moteris sirgo demencija ir, vyro teigimu, kirpėja Sara su jo žmona elgėsi taip, lyg būtų profesionalė, visą gyvenimą būtų dirbusi su demencija sergančiais pacientais. Jis sako, kad jiedu galėjo sėdėti vienas šalia kito, o kai atėjo žmonos eilė kirptis, jos kėdė buvo pasukta jo link, kad jis galėtų žiūrėti, kaip keičiasi jos veido išraiška, rašoma mirror.co.uk.

Iki ašarų jaudinančiame laiške vyras paaiškina, kodėl toks paprastas dalykas jam reiškė tiek daug. Jis rašė: „Viskas praėjo dar geriau, nei įsivaizdavau. Deja, mano žmona kovo mėnesį mirė. O tas apsikirpimas buvo viena paskutinių gražių akimirkų jos gyvenime. Ji jautėsi tokia graži. Ji keletą kartų per dieną eidavo į vonią pasižiūrėti į veidrodį ir kaskart išeidavo švytėdama.

Matyti ją laimingą man buvo neįkainojama. Dabar galvoju, tai turbūt buvo vienas iš kelių dešimčių tavo darytų kirpimų tą dieną. Bet ją apkirpdama tu atgaivinai jos unikalios tapatybės ir grožio suvokimą. Tikiuosi, kad supranti, kokią galią turi tavo profesija. Mes dažnai nevertiname to, ką turime.“

Ši anoniminė žinutė buvo publikuota „Reddit“, kur daugelį skaitytojų sujaudino iki ašarų.


Rašyti komentarą...
A
Anas.
2020-07-17 17:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turetume.gerb.vieni.kitus
Atsakyti
0

L
Laimutis
2020-07-17 19:41:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzjauciu kai lieki vienas su skausmu
Atsakyti
-5

K
Kristina
2020-07-19 14:15:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks matyt girtuoklis,kuris neturi nieko tik šalia butelį
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų