Žiaurūs kaltinimai garsiam milijonieriui: trylika metų laikė ir kankino „vergę-modelį“

Silicio slėnio verslininkas Michaelas Goguenas buvo paduotas į teismą. Amber Laurel Baptiste jį apkaltino ją laikius sekso verge 13 metų ir pareikalavo iš jo maždaug 48 milijonų eurų, rašo news.com.au.

5

“New York Post” pranešė, kad pagal moters ieškinį, M. Goguen, dirbęs kompanijąi, įkūrusiai “Google” ir “Paypal”, seksualiai ir fiziškai ją išnaudojo net 13 metų nuo tada, kai jie 2001 metais susitiko Teksaso striptizo klube. Amber tvirtino, kad ją į Jungtinės Valstijas iš Kanados atgabeno prekiautojai žmonėmis, kai jai buvo vos 15 metų. Tuomet sutiktas garsus turtuolis tariamai ją kankindavo net po 6 valandas ir versdavo jį vadinti „karaliumi“ ir „imperatoriumi“. 2012 metais po jų susitikimo moteriai prireikė net operacijos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiaurūs kaltinimai garsiam milijonieriui: trylika metų laikė ir kankino „vergę-modelį“

Tvirtinama, kad M. Goguenas 2001 metais išsiskyrė su savo pirmąja žmona ir netrukus vedė antrą kartą. Su antrąja žmona milijonierius išsiskyrė 2006 metais ir vos po kelių mėnesių vedė trečią kartą. Per visą tą laiką vyriškis tariamai išnaudojo Amber. Ji tvirtina, kad verslininkas žadėjo ją išgelbėti iš prekiautojų žmonėmis rankų, tačiau tapo jai dar baisesniu šeimininku.

REKLAMA

M. Goguenas dėl kaltinimų pasitraukė iš savo posto „Sequoia Capital“. Jis neneigė turėjęs su mergina lytinių santykių, tačiau tvirtino, kad viskas vyko abipusiu sutikimu. Vyriškis pasakoja, kad mergina jį tiesiog persekiojo ir be galo pavydėjo jo žmonai. Savo pareiškime jis taip pat pateikė daugybę Amber rašytų elektroninių laiškų ir žinučių, kuriuose ji Michaelą vadina „žaviuoju princu“, „savo meile“ ir „mieliausiu vyru pasaulyje“. Pridėtos buvo ir nuotraukos, kurias mergina jam siųsdavo.

Pasirodo, kad verslininkas merginai jau siūlė maždaug 10 milijonų dolerių. Jis tvirtina, kad tuomet, kai jis nusprendė nutraukti jų santykius, Amber pagrasino, kad imsis griauti jo gyvenimą ir reputaciją. Ir pasiūlius minėtąją sumą jai buvo per mažai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų