REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Odos priežiūros ekspertas ragina saulės vonias mėgstančius žmones nesivaikyti naujos ir nesaugios įdegį skatinančios tendencijos šią vasarą. Vietoje to, jis ragina poilsiautojus savo odą apsaugoti kremais nuo saulės.

Odos priežiūros ekspertas ragina saulės vonias mėgstančius žmones nesivaikyti naujos ir nesaugios įdegį skatinančios tendencijos šią vasarą. Vietoje to, jis ragina poilsiautojus savo odą apsaugoti kremais nuo saulės.

REKLAMA

Įpusėjusi vasarą daugumai skatina norą turėti gražią ir įdegusią odą. Vieni šio tikslo siekia eidami į soliariumus, o kiti – mėgaujasi tiesioginiais saulės spinduliais prie jūros, ežero ar kito vandens telkinio.

Norint pasiekti tobulą įdegį neretai žmonės nepaiso gydytojų perspėjimų ir saulės spinduliais mėgaujasi neatsakingai. Tačiau reikia turėti omenyje, kad būti atsargiems privalu, o ir vaikytis naujausių tendencijų, kurios neva skatina arba padeda turėti gražiausią įdegį, nereikėtų.

Viena nauja populiari tendencija sukėlė nerimą odos priežiūros ekspertams. Dabar jie įspėja žmones, kad šie sekdami pavyzdžiu gerai apgalvotų.

REKLAMA
REKLAMA

Populiaria deginimosi gudrybe neseniai socialiniame tinkle „Tik Tok“ pasidalino viena nuomonės formuotoja Miriam Mrovili. Moteris dalinasi, kad stulbinantį įdegį padės pasiekti vandens ir kūno losjono mišinio purškalas.

REKLAMA

Šiuo mišininiu ji tepa odą prieš eidama mėgautis saulės voniomis. Pasak Miriam, tokia gudrybė padeda išgauti tobulą įdegį.

@mimosaaaxo Afrobeats>>>> #foryou #tanningtips #foryourpage ♬ Sugercaneremixspeedup by kojomiles - CERTIFIED 💦LOVER 👅BOY 😎

„Tik Tok“ vaizdo įrašas, kuriame Miriam dalinasi šia gudrybe buvo peržiūrėtas apie 6 milijonus kartų. Komentaruose žmonės dalinosi, kad nekantrauja visą tai išbandyti ir patys.

Griežtai įspėja to nekartoti

Tačiau ne visi liko taip sužavėti. Žmonės taip pat prašė Miriam patikinti, kad ji naudoja ir kremą nuo saulės. Tai patvirtino ji pati, sakydamas, kad jos oda jai yra „labai brangi“.

REKLAMA
REKLAMA

Atsakydama į kelis susirūpinusius komentarus, Miriam, pasivadinusi savo paskyrą @mimosaaaxo vardu, patvirtino, kad ji iš tiesų pirmiausiai naudojo apsaugą nuo saulės, rašoma mirror.co.uk.

Ji paaiškino: „Naudojau veido apsaugos nuo saulės priemonę, turinčią SPF 50. Ją sumaišiau su įprastu drėkinamuoju veido kremu.“

„JustMyLook“ odos priežiūros ekspertai pastebėję tokią gudrybę paskelbė rimtą įspėjimą: „Primygtinai rekomenduojame nesiimti tokių gudrybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Procesas ne tik nesaugus, bet ir buvimas saulėje be jokios apsaugos gali labai padidinti saulės nudegimo riziką, kuri ilgainiui gali sukelti odos vėžį.“

Jie taip pat pridūrė: „Rekomenduojame teptis virš 30 ar daugiau SPF, 15 minučių prieš einant būti saulėje.

Atidengtas veido ir kūno vietas užtepkite negailėdami apsauginio kremo, kad pasiektumėte maksimalų apsaugos nuo saulės faktorių (SPF), nurodytą ant kremo nuo saulės buteliuko. Tokiu būdu jūs ir toliau galėsite mėgautis saulės spinduliais, tačiau sumažinsite ligų riziką.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų