Vyšniauskas atnešė paskutinę vaikų dovaną Cololo: vadinau jį broliu

Gruodžio 2-osios vakarą netikėtai mirus 45-erių humoristui, aktoriui, laidų vedėjui Vitalijui Cololo į Druskininkus su juo atsisveikinti plūsta minios žmonių. Tarp jų – artimi bičiuliai, kurie dalinasi prisiminimais apie Vitalijų. Ramūnas Vyšniauskas atviras – jis vis dar negali patikėti, kad vieno iš jo artimiausių bičiulių nebėra.

5

Į Druskininkuose esančius laidojimo namus, R. Vyšniauskas atėjo nešinas chrizantemų žiedais. Jis pasakojo, kad vis planavo atvykti pas Vitalijų į Druskininkus ir susėsti prie bendro stalo, tačiau dabar belieka tik atsisveikinti.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ramūnas Vyšniauskas atsisveikina su Cololo

„Mes nuolat su juo bendraudavome. Bendravome ir Ispanijoje, ir Turkijoje, kai su dukra buvo. Prieš važiuodamas dar pažiūrėjau tokius linksmus vaizdo įrašus ir juokas ima, ir...“, – minties neužbaigia jis.

Netrukus jis išsitraukia piešinį. Tai – jo vaikų piešinys skirtas atminti Vitalijui.

„Va, vaikai mano kokį paveikslą nupiešė. Mano vaikai buvo jo draugai. Visuomet, kai grįždavo atveždavo kažkokių dovanų, žaislų“, – su šypsena apie Vitalijaus santykius su savo vaikais pasakoja jis.

R. Vyšniauskas teigia, kad nors su Vitalijumi nebuvo pažįstami labai ilgai, tačiau jis buvo lyg brolis.

„Mes pažįstami ne nuo amžių amžinųjų, bet retai kada pasitaiko, kad du suaugę žmonės taip susibendrauja. Aš jį broliu vadinau. Yra tik du, kuriuos taip vadinu. Vienas iš jų buvo Vitalijus. Ir jo jau nebėra. <...> Nesitiki. Man važiuojant atrodė, kad vėl greit pamatysiu jo šypseną, juokelius“, – sako jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad artimieji, draugai bei gerbėjai dar gali su juo atsisveikinti sekmadienį. Iki pat 21 valandos jo urna su pelenais stovės Druskininkinkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36).

Šeštadienį su V. Cololo atsisveikinti atvyko Dainius Martinaitis, Vytautas Šiškauskas, Karolis Sakalauskas, Greta Lebedeva, Aleksandras Kazakevičius. Sekmadienį – Gediminas Juodeika ir Živilė Jonikaitė, Ugnius Kiguolis bei daugelis kitų.

REKLAMA

„Žinokite, labai sunku kalbėti. Mes jį prisiminsime taip, kaip mes jį prisimename. Gyvenimo nugyventa daug. jis buvo neeilinė asmenybė. Nebuvo jis pilkas. Iš tikrųjų, kaip ir kiekviena mirtis, ne laiku ir ne vietoj, ir per anksti', – apie tai, kaip prisimins V. Cololo kalbėjo G. Juodeika.

Pirmadienį, gruodžio 9 d. 13 val., V. Cololo bus palaidotas Druskininkų „Ratnyčios“ kapinėse. Artimieji labai prašo pagerbti Vitalijaus atminimą tik kukliu baltu gėlės žiedu ir žvakute. 

„Jis buvo tikrai labai nuoširdus, geras žmogus. Esame su jo patyrę ir kelionių, ir projektą. Tiesiog, suprantat, tas toks ryšys šiaip neatsiranda. Po projekto mes su juo tikrai labai susidraugavome ir mūsų draugystė buvo labai šilta iki šios dienos“, – vakar apie Cololo sakė A. Kazakevičius.

K. Sakalauskas su Cololo siejo savo ateitį bei darbus. „Turėjome daug minčių, daug idėjų, planavome jas įgyvendinti. Laukėme jo sugrįžtant, ruošėmės grįžti prie bendro stalo, aptarti ateities planus, tolimesnius darbus“, – sakė jis pridėdamas, kad visa tai susiję nebūtinai su televizija, kurioje abu dirbo anksčiau.

„Galvojome apie liksmus dalykus, linksmus darbus, tai, kas patinka visuomenei. Viskas, kas susiję su humoru, buvo mūsų mėgstama sritis, mūsų arkliukas“, – sakė jis. 

Paklaustas, koks V. Cololo išliks atmintyje, K. Sakalauskas sakė, kad linksmas, geras ir nuoširdus bičiulis. Jis pridėjo, kad su Vitalijumi yra pažįstamas virš 12 metų.

„Bičiuliavomės. Ir, kaip sakau, galbūt prisijuokavome, nes esame juokavę, kad su mūsų profesija pensijai taupyti neapsimoka, kada maišos dienos, naktys. Nervų daug kainuoja. Labai gaila, kad tie žodžiai, sakykime, taip ir išsipildė. 45 metai yra per anskti. Sunku vis dar tai suvokti“, – šeštadienį sakė D. Martinaitis.

Šeima nuoširdžiai dėkoja visiems už palaikymą, bet prašo gerbti privatumą ir šį skausmingą laikotarpį leisti jiems ramiai gedėti. „Dėkojame visiems už palaikymą. Jaučiame visų Jūsų paramą. Netikėta Vitalijaus mirtis pribloškė mus visus. Vis dar bandome suprasti ir įsisąmoninti tai, kas įvyko. Bet kalbėti apie tai per sunku. Todėl prašome nedraskyti širdies skambučiais ir klausinėjimais“, – prašė velionio žmona Inga.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vitalijus kartu su žmona Inga atostogavo Ispanijoje ir lankėsi pas artimą bičiulį Valdą Burnį, dar žinomą kaip grupės „Išjunk šviesą“ vokalistą. Vyras mirė Ispanijoje, kur jam buvo atlikta operacija.

„Taip atsitiko, visiems šokas. Viskas labai netikėta, nieko negaliu papasakoti. Šeimos pageidavimu, kol kas jokių komentarų negaliu duoti. Esu šalia, yra kitų rūpesčių, viskas įvyko greitai ir netikėtai“, – apie situaciją kalbėjo Valdas.

Druskininkuose gimęs graikų kilmės V. Cololo dirbo TV3 televizijoje, kurioje vesdavo įvairias pramogines laidas, dalyvavo televizijos projektuose, taip pat vaidino kino filmuose.

Rugpjūčio 3-iąją garsiam vyrui suėjo 45-eri. 


Rašyti komentarą...
n
ner_ma
2019-12-08 18:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie gal neturi supročio kaip rengtis tokių metų, bet tikrai gedi ir supranta vienas kita sunkia akimirka....
Atsakyti
-5

Živilė
2019-12-08 23:18:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdi užuojauta!žmonės,nerašykit užgaulių žinučių,kaip drįstat,kaip kažkam skausmas begalinis...išgyvenimo šeimai...
Atsakyti
-2

I
Irgi Aš
2019-12-10 05:04:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne apsirenkti, o apsirengti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų