Vyras mirė bandydamas suvalgyti 50 kiaušinių

Indijoje vyras mirė dėl ginčo su draugu bandydamas suvalgyti 50 kiaušinių.

Du draugai lankėsi Bibiganjo turguje, esančiame Indijos Jampūro regione, Utaro Pradeše, kai įsiplieskė ginčas, praneša policijos pareigūnai. Norėdami ginčą išspręsti, vyrai iš 2000 Indijos rupijų (22 eurų) susilažino, kuris pirmas vienu prisėdimu suvalgys 50 kiaušinių.

Policijos teigimu, Subhašas Yada buvo vos pradėjęs valgyti 42–ąjį kiaušinį, kai sukniubo ir prarado sąmonę. 42 metų amžiaus vyras buvo išvežtas į ligoninę, bet po kelių valandų mirė.

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį amerikietis Danas Hutchingsas takų valgymo konkurso metu Kalifornijoje mirė paspringęs ir krisdamas ant žemės galva atsitrenkęs į stalą. Medikai bandė iš kvėpavimo takų maistą pašalinti, bet vyras mirė pusei valandos praėjus nuo atvykimo į ligoninę, rašoma independent.co.uk.

Vasario mėnesį taip pat mirtinai paspringo ir 24 metų amžiaus Bethan Gaskin, bandydama išsiaiškinti, kiek „Jafa“ pyragėlių jai pavyks susikimšti į burną. Jauna mama nustojo kvėpuoti ir patyrė širdies smūgį, pyragėliams užstrigus gerklėje.

Studentė Catilin Nelson (22) sąmonę prarado vos kelioms minutėms praėjus nuo blynų valgymo konkurso pradžios Konektikute, JAV, Šventosios Širdies universiteto organizuoto labdaringo renginio metu 2017 metais. Mergina vėliau ligoninėje mirė.


Rašyti komentarą...
M
Marius
2021-02-17 12:19:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniu, ir Bažnycoi Muša, Senelė man Sakydavo...
Atsakyti
0

D
DurnasNesuprasProtingasNeklaus
2021-02-18 01:04:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per?
Atsakyti
0

N
Neda
2021-02-17 16:06:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų