• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aplinkos apsaugos departamentas pranešė naudingą informaciją – ką daryti tokiu atveju, jei automobiliu nutrenkėte gyvūną?

Aplinkos apsaugos departamentas pranešė naudingą informaciją – ką daryti tokiu atveju, jei automobiliu nutrenkėte gyvūną?

REKLAMA

„Nutrenkiau kelyje laukinį gyvūną. Kur turiu kreiptis? Ar galiu nutrenktą gyvūną paimti?

Nutrenkus, radus sužeistą ar nugaišusį laukinį gyvūną svarbu kuo skubiau pranešti apie eismo įvykį skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112“, – teigiama pranešime.

Ką daryti nutrenkus gyvūną?

„112 operatoriai gautą informaciją apie aplinkos apsaugos kompetencijai priskiriamus pažeidimus nedelsiant užregistruoja ir perduoda Aplinkos apsaugos departamentui. Mūsų specialistai įvertina aplinkybes ir budintys pareigūnai perduoda informaciją artimiausiam medžioklės plotų būreliui arba Laukinių gyvūnų globos centro specialistams.

LSMU Laukinių gyvūnų globos centras teikia veterinarinę pagalbą ir globoja sužeistus laukinius gyvūnus.

Primename, kad paimti medžioklės plotų vienete rastus nugaišusius, susidūrus su transporto priemonėmis, žemės ūkio technika ar dėl kitų priežasčių žuvusius medžiojamuosius gyvūnus ar jų dalis iš radimo vietos draudžiama.

REKLAMA
REKLAMA

Išskyrus tuos atvejus, kai gaunamas leidimas iš Aplinkos apsaugos departamento ir medžioklės plotų naudotojų.

Jei gyvūnas ar jo dalys paimami apie tai nepranešus nustatyta tvarka, laikoma, kad gyvūnas ar jo dalys paimti neteisėtai ir už tai taikoma administracinė atsakomybė“, – rašo Aplinkos apsaugos departamentas.

Taip kaip suprantu numuštas gyvūnas priklauso medžiotojams ir tokiu atveju jie privalo atlyginti jų gyvūno padarytą žalą?
Gal viena kart parasykit uz ka negresia
Nesuprantu prie ko tie medziotojai... jiems tik nusaut svarbiausia, net jei ir ymanoma išgydyti.... Turi prieš tai bet kokiu atveju veterinaras apžiūrėt,o ne alkoholikai medžiotojai...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų