Visos draugės pavydės naminių gėlių. Štai, ką privalote padaryti

Jessica Marshall, „Miss Daisy“ gėlių dizaino studijos Las Vegase ir Niujorke savininkė su cosmopolitan.com pasidalino keliomis gėlių gudrybėmis, padėsiančiomis jūsų namą, butą ar net bendrabučio kambarį gražiai ir be vargo papuošti gėlėmis.

106

Šiltas vanduo 

Nukirpę gėlių stiebus, gėles pamerkite į stiklinę su šiltu vandeniu. Po minutės, perkelkite gėles į vazą su šaltu vandeniu ir palikite jas ten 20 minučių. Tuomet gėlės plačiausiai prasiskleis.

(106 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išvyskite patys: gražiausių vasaros gėlių paroda

Monetos vazoje

Monetose esantis varis veikia kaip rūgštingumą reguliuojanti medžiaga ir padeda išvengti pelėsių augimo ir bakterijų dauginimosi.

Pastaba: J. Marshall rekomenduoja ieškoti iki 1982 m. pagamintų monetų, kadangi juose yra daugiau vario – taip jūsų sukurta puokštė laikysis keliomis dienomis ilgiau. 

Orchidėjoms tiks ledo kubeliai

Visų pirma, orchidėją perkelkite į vazą su gėlininkystei skirtu dirvožemiu, jei ji dar nėra tokioje vazoje, tuomet orchidėją palaistykite vienu ledo kubeliu per savaitę.

Didesnėms orchidėjoms naudokite du ledo kubelius per savaitę. Ledo kubeliai tirpsta pamažu ir taip orchidėja drėkinama iš lėto, kad iškart negautų per daug vandens.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų